AKTUALIZACJA: Szef okręgu Banglamung nakazuje zwiększenie oświetlenia po tym, jak kierowca wpadnie do wykopu drogowego

Chon Buri —

Po niedawnym incydencie, podczas którego dostawca żywności wpadł do wykopu w Pattaya z powodu braku oświetlenia, szef okręgu Banglamung, pan Weekit Manarojkit, odwiedził dzisiaj ten obszar i zarządził zwiększenie oświetlenia w okolicy, aby zapobiec powtarzaniu się podobnych wypadków.

Film przedstawiający następstwa wypadku można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Kobieta dostarczająca żywność cudem uniknęła śmierci po tym, jak w nocy 30 czerwca wpadła do dziury budowlanej w Pattaya.

Teraz nasza aktualizacja:

W wypadku uczestniczyła pani Nattanicha Owat, 28-letnia osoba zajmująca się dostawą żywności, która odniosła obrażenia po tym, jak jej motocykl wpadł do pit-stopu, gdy wracała do domu w deszczową noc.

Według aktualizacji pana Weekita obrażenia pani Nattanicha nie były poważne i otrzymała już odszkodowanie za koszty leczenia od wykonawcy projektu. Komendant okręgowy wyjaśnił, że droga, na której doszło do wypadku, jest obecnie w budowie w ramach projektu rozbudowy sieci wodociągowej w rejonie Nongprue.

Projekt jest finansowany przez Organizację Administracyjną prowincji Chonburi z budżetem w wysokości 79.299 mln bahtów i ma zostać ukończony do 11 sierpnia 2024 r. Niestety podczas wykopów przypadkowo uszkodzono linie energetyczne na tym obszarze, co spowodowało przerwy w dostawie prądu i ograniczenie widoczności.

W odpowiedzi na te problemy pan Weekit poinstruował wykonawcę, aby zainstalował więcej oświetlenia lub naklejek odblaskowych w pobliżu wykopu, aby poprawić widoczność i zapobiec dalszym wypadkom.

Ponadto regionalny zarząd ds. energii elektrycznej w Pattaya naprawia uszkodzone linie energetyczne, aby zapobiec dalszym przerwom w dostawie prądu.

Z relacji mieszkańców wynika, że ​​od rozpoczęcia budowy w tym rejonie miały miejsce trzy podobne wypadki.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.