Burmistrz Pattaya organizuje wydarzenie „Pattaya Playground”, aby wspierać młode talenty

Pattaya —

1 lipca 2024 r. burmistrz Pattaya, pan Poramase Ngampichet, przewodniczył ceremonii otwarcia wydarzenia „Pattaya Playground” w parku publicznym Lan Pho Naklua, którego celem było promowanie pozytywnych działań wśród młodego pokolenia Pattaya.

Pan Poramase wygłosił inspirujące przemówienie do uczestniczącej młodzieży, podkreślając znaczenie zajęć sportowych i rekreacyjnych w samorozwoju. Projekt Pattaya Playground skupiał się także na zachęcaniu młodych ludzi do prezentowania swoich talentów sportowych.

Projekt Pattaya Playground obejmował kilka działań mających na celu wzmocnienie pozycji młodzieży w mieście. Obejmują one:

  • Turniej koszykówki: Podzielony na dwie kategorie: kategorie chłopców do lat 15 i poniżej 18 lat.
  • Konkurs tańca okładkowego: Pięcioosobowe drużyny rywalizowały, prezentując swoje ruchy taneczne i kreatywność.
  • Międzynarodowe występy muzyczne

Projekt Pattaya Playground będzie realizowany od 1 do 26 lipca 2024 r. w parku publicznym Lan Pho Naklua. Wydarzenie ma charakter otwarty i zapewnia ekscytującą atmosferę przepełnioną muzyką, sportem i młodzieńczą energią.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.