2. konkurs malarstwa miejskiego w Pattaya: Pattaya City, the Way of Colours oferuje nagrody o wartości ponad 125,500 XNUMX bahtów

oplus_0

Pattaya-

W dniu 29 czerwca 2024 o godzinie 4:00 w Centrum Handlowym Royal Garden Plaza w Pattaya odbyła się konferencja prasowa dotycząca II Konkursu Malarstwa Miejskiego w Pattaya. Konkurs organizowany przez wiele grup we współpracy z Radą Kulturalną miasta Pattaya ma na celu celebrowanie sztuk wizualnych i promowanie tajskiego dziedzictwa.

Tematem konkursu jest „Miasto Pattaya, droga kolorów”. Uczestnicy mogą rywalizować na wielu poziomach: gimnazjum, szkoły podstawowej ponadgimnazjalnej, gimnazjum, szkoły średniej, świadectwa zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz ogółu społeczeństwa. Całkowita suma nagród pieniężnych przekracza 125,500 30,000 bahtów, a maksymalna nagroda indywidualna wynosi XNUMX XNUMX bahtów. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda dla ulubionego turysty.

Zainteresowani artyści mogą rejestrować się 13 lipca 2024 r. w godzinach od 6:00 do 10:00 na plaży Pattaya, przed centrum handlowym Central Pattaya.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 093-2599998 lub 092-9499151 lub odwiedź stronę Rady Kultury Miasta Pattaya na Facebooku.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/