Pattaya City będzie gospodarzem Pattaya Mixology And Flair Open 2024 w dniach 8–10 lipca

Pattaya —

Miasto Pattaya we współpracy ze stowarzyszeniem Bartenders and Service Association zorganizuje Pattaya Mixology & Flair Open 2024 w dniach 8–10 lipca 2024 r. w centrum handlowym Central Pattaya.

Celem wydarzenia jest podnoszenie kwalifikacji personelu obsługującego napoje, a także promocja turystyki i pobudzenie lokalnej gospodarki.

W tym roku swój udział potwierdzili już uczestnicy z ośmiu krajów. Zawody, odbywające się zazwyczaj w hotelach, w tym roku odbędą się na otwartej przestrzeni galerii, co ma przyciągnąć liczną publiczność, w tym także turystów zagranicznych.

Dokładny harmonogram wydarzeń jest na bieżąco ustalany i zostanie wywieszony w nadchodzący weekend w zagłębieniu przed centrum handlowym Central Mall po stronie Pattaya Beach.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.