Samochód wpada do wykopu budowlanego w Pattaya – drugi podobny wypadek w ostatnim czasie

FOTO: 77kaoded

Pattaya —

Sedan częściowo wpadł do płytkiej dziury budowlanej w Pattaya we wczesnych godzinach porannych w środę, 3 lipca 2024 r. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Film o ostatnich problemach z wykopami budowlanymi w Pattaya znajduje się na naszym kanale YouTube.

Do wypadku doszło przed targiem Phu Yai Kui w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Ratownicy otrzymali zgłoszenie o wypadku około godziny 2 w nocy i udali się na miejsce.

Tam ratownicy znaleźli samochód Toyota Yaris, którego przód zagłębił się w wykopie pod budowę rur wodociągowych. Samochód został lekko uszkodzony.

Stwierdzono, że wokół krawędzi wykopu ustawiono jedynie pachołki drogowe i nie było żadnych świateł ostrzegawczych wskazujących teren budowy.

Według pana Rangsana Manee (52 l.), który w tym czasie pilnował rynku i był świadkiem wypadku, kierowca samochodu prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem lub nie zauważył obszaru robót, prawdopodobnie z powodu nieznajomości drogi. Kierowca próbował przyspieszyć samochód przed wyjazdem z boksów, ale bezskutecznie.

Pan Rangsan powiedział, że właściciel samochodu zamknął samochód i po prostu odjechał taksówką motocyklową. Kierowca wydawał się nie odniósł obrażeń.

Naoczny świadek zauważył, że w tym rejonie doszło do wielu takich wypadków. Nie był pewien, dlaczego wykonawca nie instaluje wyraźnych świateł ostrzegawczych, aby zapobiec powtarzającym się zdarzeniom.

W podobnym wypadku A kobieta-kierowca dostarczająca jedzenie cudem uniknął śmierci po tym, jak w zeszłą niedzielę wpadł do kolejnej dziury budowlanej w Pattaya. Kierowca został ranny, a wykonawca projektu rozliczył się z nią finansowo. Miasto nakazało także wykonawcy zainstalowanie większej liczby świateł, aby zapobiec dalszym wypadkom.

FOTO: 77kaoded
FOTO: 77kaoded

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2024 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.