Burmistrz Pattaya kieruje ponad 300 przedstawicielami biznesu wielkim sprzątaniem na molo Bali Hai

Pattaya —

Burmistrz Pattaya, pan Poramase Ngampiches, poprowadził zespół ponad 300 przedstawicieli firm z Pattaya podczas wielkiego sprzątania na molo Bali Hai w środę, 3 lipca.

Projekt społeczny przeprowadzono o godzinie 9:XNUMX, a jego celem było wzmocnienie relacji między urzędnikami Pattaya a lokalnymi przedsiębiorstwami. Miała także na celu promowanie jedności w społeczności lokalnej, zachęcając przedsiębiorców do wzięcia odpowiedzialności za utrzymanie obszarów swojej działalności.

Ponadto inicjatywa ta była częścią kampanii miasta mającej na celu upewnienie się, że Pattaya jest przyjaznym, bezpiecznym i pięknym miejscem dla turystów pod hasłem „Witamy w mieście Pattaya”.

Przedstawiciele podzieleni na grupy zajmą się sprzątaniem molo Bali Hai. Pan Poramase powiedział, że molo jest ważnym punktem tranzytowym dla turystów udających się na Koh Larn; dlatego każdy musi zawsze pomagać w utrzymaniu czystości.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.