Potrzebujesz ubezpieczenia podróżnego lub medycznego na następną wizytę w Tajlandii? Oto świetna opcja!

Tajlandia-

Jesteśmy regularnie pytani o wymagania ubezpieczeniowe w Tajlandii, dzięki czemu nasi czytelnicy mają możliwość sprawdzenia.

Masii Group / Thai Viwat Insurance oferuje niedrogie, kompleksowe opcje ubezpieczenia podróżnego i medycznego (w tym Covid w razie potrzeby) dla naszych czytelników, dla tych, którzy potrzebują go na ewentualną przyszłą podróż do Tajlandii.

Mają również opcje ubezpieczenia dla tych W kraju, który obecnie ma regularne plany ubezpieczeniowe.

Jeśli planujesz podróż i/lub nadal potrzebujesz ubezpieczenia i chcesz uzyskać więcej informacji, kliknij ten tekst tutaj, aby odwiedzić Masii.

LUB kliknij tutaj, aby uzyskać bezpośredni link: https://www.tuneprotect.co.th/en/portal/travel-insurance/TAIPOCT22/BUQWAMUX9JDXNT9RD6WE28Y33JUZN6AVX4UVNYFR24WVGGARC83NNTA

Niektóre podstawowe informacje o niektórych dostępnych ofertach można znaleźć również w tym poniżej, ze strony internetowej, jeśli klikniesz TUTAJ:

Zastrzeżenie: Masii/Thai Viwat Insurance jest odrębnym podmiotem od TPN National, który nie jest ich właścicielem ani nie obsługuje ich, a wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące ich planów należy kierować do nich, a nie do mediów TPN. Kliknięcie powyższego linku prowadzi do strony internetowej strony trzeciej. TPN National pozostaje bezstronny i neutralny w odniesieniu do wszelkich ważnych decyzji dotyczących zakupów i decyzji czytelników i przedstawia ten plan jako opcję dla naszych czytelników. Decyzje dotyczące opcji ubezpieczenia są ważną osobistą decyzją każdego konsumenta i TPN National nie ponosi odpowiedzialności za ŻADNE decyzje podjęte przez osobę fizyczną kupującą ubezpieczenie i/lub wyjątki lub zwolnienia z planu ubezpieczeniowegos.

To jest post sponsorowany.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/