Oczekuje się, że w lipcu w maratonie Pattaya weźmie udział ponad 15,000 XNUMX osób

Pattaya —

Oczekuje się, że w nadchodzącym niesamowitym tajskim maratonie Pattaya 15,000 organizowanym przez MAMA, który odbędzie się w Pattaya w dniach 2024–20 lipca 21 r., weźmie udział ponad 2024 XNUMX osób.

Film z wydarzenia można zobaczyć tutaj, na naszym kanale YouTube.

Wczoraj, 3 lipca, w hotelu Dusit Thani Pattaya odbyła się konferencja prasowa, na której ogłoszono gotowość wydarzenia. Spotkaniu przewodniczył pan Amnat Charoensri, zastępca gubernatora prowincji Chonburi, w którym uczestniczył także pan Poramase Ngampiches, burmistrz Pattaya, Pol. Podpułkownik Nanthawut Suwanlaong, zastępca dowódcy rejonu 2 policji, i pan Nat Krutsut, dyrektor Urzędu ds. Turystyki Departamentu Turystyki Tajlandii (TAT).

Według pana Poramase maraton Pattaya otrzymał od Światowego Stowarzyszenia Lekkoatletycznego ponad trzy międzynarodowe certyfikaty imprezy standardowej dla dystansu maratonu 42.195 km, półmaratonu 21.1 km i biegu na dystansie 10 km. To sprawia, że ​​Pattaya Marathon jest jednym z zaledwie dwóch maratonów w Tajlandii, które otrzymały wszystkie trzy certyfikaty w ramach tej samej imprezy.

Pan Poramase stwierdził, że oczekuje się, że tegoroczne zawody przyciągną do miasta Pattaya ponad 15,000 15,000 biegaczy i prawie 20,000 3,000 osób towarzyszących. Oczekuje się, że dokonanych zostanie ponad 100 250 rezerwacji pokoi, a podczas wydarzenia dyżurować będzie ponad XNUMX wolontariuszy i urzędników. Wydarzenie obejmie również całkowite zamknięcie dróg na trasie wyścigu i oczekuje się, że przyniesie gospodarce Pattaya i Chonburi ponad XNUMX milionów bahtów.

Pattaya Maraton 2024 będzie obejmował cztery kategorie wyścigów, w tym maraton (42.195 km) i półmaraton (21.1 km), który rozpocznie się w niedzielę 21 lipca, natomiast biegi na 10 km, 4.5 km, wyścig na wózkach inwalidzkich i bieg rodzinny Bieg odbędzie się w sobotę 20 lipca.

Punkty startu i mety wszystkich wyścigów będą znajdować się na rondzie Dolphin przy North Pattaya Road, przed Terminalem 21 w Pattaya. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pattayamarathon.go.th.

Notatki medialne TPN że dwa dni maratonu są jednocześnie świętami religijnymi i sprzedaż alkoholu będzie ograniczona, a bary i kluby nocne zamknięte. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.