Policja w Pattaya zdenerwowana, gdy cudzoziemiec obnosi się z rzekomą wygraną na automacie o wartości 20,000 XNUMX bahtów w Internecie

Pattaya —

Popisał się cudzoziemiec jego rzekomą wygraną w hazardzie o wartości 20,000 XNUMX bahtów z internetowego automatu w grupie Pattaya na Facebooku, co zdenerwowało policję w Pattaya.

3 lipca cudzoziemiec w grupie „Pattaya, Tajlandia” na Facebooku zamieścił post, w którym przechwalał się swoją rzekomą wygraną na stronie hazardowej i napisał: „Dobrze jest grać na automatach i wygrywać 20,000 XNUMX bahtów”.

Popularna tajska strona na Facebooku „Drama-addict” udostępniła jego post, w którym można przeczytać: „Ten człowiek twierdzi, że wygrał 20,000 XNUMX bahtów na automatach w Tajlandii. Co na ten temat ma do powiedzenia lokalna policja?”

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów wzywających policję do wszczęcia śledztwa. W niektórych komentarzach podano także, że mężczyzna prawdopodobnie bawił się w Soi 6, niedaleko komisariatu policji w Pattaya, jednak nie było na to żadnych twardych dowodów.

Policja podobno przeszukała wiele lokalnych firm w okolicy, ale nie mogła znaleźć odpowiedniego miejsca, a niektórzy internauci twierdzili, że post mógł być „żartem” lub „zakończeniem” i że mężczyzna mógł nawet obecnie nie przebywać w Tajlandia.

Policja w Pattaya stwierdziła jednak, że nie uważa tej sytuacji za zabawną i od chwili publikacji prasy poszukiwała cudzoziemca, który podobno jest dobrze znany z publikowania postów w Internecie, aby przeprowadzić z nim wywiad. Zachęcali mężczyznę, aby się zgłosił i osobiście z nimi porozmawiał.

Hazard jest w Tajlandii surowo nielegalny i obowiązują tam jedne z najsurowszych przepisów antyhazardowych na świecie, z wyjątkiem loterii krajowej sponsorowanej przez rząd.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2024 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.