Nalot policji odkrywa nieletnich klientów w rzekomym obiekcie rozrywkowym w Pathum Thani

Pathum Thani —

1 lipca 00 r. o godzinie 6:2024 policja Pak Khlong Rangsit wraz z odpowiednimi agencjami przeprowadziła nalot na placówkę rzekomo świadczącą usługi rozrywkowe w Mueang Pathum Thani, Pathum Thani.

Funkcjonariusze zgłosili, że lokal „Boston Rangsit” nie przestrzegał przepisów i nakazów publicznych oraz nielegalnie obsługiwał klientów poniżej 20. roku życia.

Podczas operacji policja przeprowadziła testy narkotykowe i kontrole dowodów osobistych, stwierdzając, że ponad 81 osób to osoby nieletnie. Jednakże na terenie obiektu nie znaleziono żadnych nielegalnych substancji ani nielegalnych przedmiotów.

Właścicielowi lokalu postawiono zarzuty prowadzenia lokalu rozrywkowego bez zezwolenia, nielegalnej sprzedaży napojów alkoholowych poza dozwolonymi godzinami pracy oraz podawania alkoholu nieletnim.

Właściciel, którego nazwisko zostało utajnione, został zabrany na komisariat policji w Pak Khlong Rangsit w celu dalszego postępowania sądowego.

Wicepremier Tajlandii Anutin Charnvirakul zwołał konferencję prasową po nalocie, w której stwierdził, że zakładowi pod zwierzchnictwem gubernatora Pathum Thani grozi zamknięcie na pięć lat. Anutin zapowiedział rygorystyczne egzekwowanie prawa wobec tych, którzy łamią przepisy.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.