Poznaj Supawadee Panwilai, wschodzącą gwiazdę siatkówki z Pattayas

Pattaya-

Reporterzy Pattaya News odwiedzili niedawno Pattaya City School 7 (Ban Nong Phang Khae), gdzie poznali pannę Supawadee Panwilai, bardziej znaną jako „Nong Kab Moo”.

Jest wschodzącą siatkarką związaną z klubem Supreme Thipaya Chonburi-E-Tech. Supawadee posiada tytuł „Najlepszego pałkarza zewnętrznego ASEAN” Mistrzostw Azji w piłce siatkowej Princess Cup 2024 w kategorii U18, które zdobyła w czerwcu ubiegłego roku.W rozmowie z „Nong Kab Moo” wyraziła radość z udziału w zawodach i odniesienia trzech zwycięstw z rzędu. Jej znakomite występy zapewniły jej uznanie jako najlepszej pałkarki zewnętrznej w ASEAN, co czyni ją idolką młodych zawodników w swojej szkole.Pomimo tego, że jest częścią drużyny narodowej, Supawadee nadal poświęca się swojej edukacji. Harmonogram treningów i zawodów łączy z regularnymi studiami. 8 lipca zgłosi się do Klubu Supreme, aby przygotować się do zawodów Pucharu A, w których będzie walczyć o Puchar Królewski z reprezentacją seniorów. Pod koniec lipca uda się na szkolenie do Włoch, Szwajcarii i Australii.Urodzona 20 lipca 2007 r. Supawadee jest obecnie 17-letnią uczennicą Mathayom 5 w Muang Pattaya School 7. Pod okiem trenera siatkówki Samthaphona Rojsorajsaenga jej drużyna osiągnęła status wicemistrza regionu wschodniego i była finalistką wcześniej w Mistrzostwach Tajlandii w grupie wiekowej do lat 14.

Supawadee jest uważany za lśniący diament w Team Supreme, a ich celem jest zostanie w przyszłości najlepszą tajlandzką drużyną siatkarską.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/