Sri Racha będzie gospodarzem spektakularnego wydarzenia iluminacyjnego na Magicznej Wyspie w dniach 20–28 lipca

Śri Racza —

W dniu 5 lipca 2024 r. pan Chaiphon Paephiromrat, zastępca gubernatora prowincji Chonburi, przewodniczył spotkaniu mającemu na celu przygotowanie wydarzenia Vijitr Chonburi the Lighting Illumination „Magiczna wyspa” mającego na celu promowanie turystyki w Sri Racha w Chonburi.

Podczas spotkania omówiono różne aspekty, takie jak format wydarzenia, zarządzanie ruchem, czystość i wyznaczone miejsca parkingowe. Wydarzenie to wpisuje się w politykę rządu „IGNITE Tajlandia”, mającą na celu promowanie turystyki we wszystkich wymiarach i ma na celu ożywienie branży turystycznej, witając zarówno turystów zagranicznych, jak i gości z Tajlandii.

Działania mają być współczesne i odpowiadać potrzebom docelowych odbiorców, tworząc nowe punkty orientacyjne w okolicy. Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) wybrał Si Racha na gospodarza wydarzenia Vijitr Chonburi the Lighting Illumination „Magiczna wyspa”, aby promować Sri Racha jako kierunek turystyczny, tworzyć możliwości pracy i pobudzać produkcję lokalnych towarów i usług, zapewniając dochody społeczności lokalnej poprzez turystykę.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20–28 lipca 2024 r. na Koh Loi na Sri Racha.

Do najważniejszych atrakcji należeć będą spektakularne pokazy kolorów oceanu oraz występy znanych artystów, które przemienią to miejsce w nowe doświadczenie turystyki nocnej z pokazami światła i dźwięku oraz różnymi strefami kreatywnymi.

Oczekuje się, że wydarzenie Vijitr Chonburi „Magiczna wyspa” przyciągnie dużą liczbę turystów z Tajlandii i zagranicy, zwiększając świadomość na temat Si Racha i znacząco zwiększając dochody społeczności lokalnej.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.