76-letni brytyjski turysta ranny w wypadku samochodowym w Pattaya

Oplus_0

Pattaya —

76-letni brytyjski turysta został lekko ranny po potrąceniu przez motocykl podczas przechodzenia przez ulicę w Pattaya na początku 7 lipca 2024 r.

Do wypadku doszło o godzinie 12:10 na Soi Arunothai przy Pattaya Central Road, podokręg Nongprue, dystrykt Banglamung, prowincja Chonburi. Służby ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia i zastały rannego Grahama Hughesa leżącego na drodze.

76-letni obywatel Wielkiej Brytanii wydawał się półprzytomny, doznał zwichnięcia lewego barku i skaleczenia stopy. Służby ratunkowe udzieliły mu pierwszej pomocy, po czym pilnie przetransportowały go do szpitala Banglamung.

Według naocznego świadka, 41-letniej pani Pirawan, pan Graham przebywał w Tajlandii od dwóch dni i właśnie skończył pić w barze, kiedy przechodził przez ulicę potrącony przez pędzący motocykl. Ofiara została rzucona na ziemię i doznała obrażeń, jednak motocyklista nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy i natychmiast oddalił się z miejsca zdarzenia.

Kierowca przypadkowo upuścił sandał.

Policja w Pattaya przegląda nagrania z kamer CCTV przedstawiające wypadek i od chwili publikacji prasy poszukuje motocyklisty.

W kolejnym uderzeniu i ucieczce W zeszłym tygodniu na autostradzie 331 doszło do wypadku na obrzeżach Pattaya. Niepełnosprawny mężczyzna przechodzący przez jezdnię zginął tragicznie.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.