Miasto Pattaya jest gospodarzem czwartego wydarzenia mobilnej jednostki usług zdrowotnych, którego celem jest zwiększenie dostępu społeczności

Miasto Pattaya, Tajlandia – 4 lipca 2024 r. miasto Pattaya zorganizowało w społeczności czwarte działanie mobilnej jednostki proaktywnej opieki zdrowotnej, którego celem jest poprawa dostępu społeczeństwa do kompleksowych usług opieki zdrowotnej.

Wydarzenie odbyło się w Wat Chai Mongkol (klasztor królewski) i zostało zainaugurowane przez pana Prameta Ngampicheta, burmistrza miasta Pattaya, wraz z panem Kritsaną Bunsawat, zastępcą burmistrza miasta Pattaya, członkami Rady Miejskiej Pattaya, personelem medycznym i przedstawiciele agencji rządowych i sektora prywatnego. Warto zauważyć, że w tym wydarzeniu uczestniczyli także Phra Rajasarn Sophon (Anant Dhammachoto), zastępca opata prowincji Chonburi i opat Wat Chai Mongkol.

**Zwiększenie dostępności opieki zdrowotnej**

Departament Zdrowia Publicznego i Środowiska w mieście Pattaya stał na czele czwartego projektu proaktywnych usług zdrowia publicznego społeczności mobilnej. Inicjatywa ma na celu zapewnienie mieszkańcom społeczności Pattaya sprawiedliwego i kompleksowego dostępu do usług opieki zdrowotnej. Zapewniając bezpłatne badania kontrolne, wydarzenie poruszało różne aspekty dobrego samopoczucia:

1. **Ogólna diagnostyka i leczenie chorób:** Uczestnicy otrzymali oceny i wytyczne dotyczące typowych schorzeń.

2. **Badania przesiewowe w kierunku chorób nerek i cukrzycy:** Badania krwi i analiza moczu pomogły zidentyfikować potencjalne ryzyko dla zdrowia.

3. **Badania rentgenowskie płuc:** Kluczowym celem było wczesne wykrycie problemów z płucami.

4. **Kontrola stanu jamy ustnej:** Specjaliści dentyści oceniali zdrowie jamy ustnej uczestników.

5. **Badanie oczu w okularach:** Oceny wzroku przeprowadził zespół Laboratorium Analiz Laboratoryjnych (Laboratorium) Szpitala Miejskiego w Pattaya.

6. **Pokazy medycyny tradycyjnej:** Uczestnicy dowiedzieli się o ziołowych kąpielach do stóp i inhalatorach od ekspertów tajskiej medycyny tradycyjnej.

7. **Mobilne usługi stomatologiczne:** Bezpłatne wypełnienia, ekstrakcje i skaling zębów wykonano mobilnymi pojazdami dentystycznymi.

W wydarzeniu tym wzięli udział liczni mieszkańcy Pattaya, co wzmocniło zaangażowanie społeczności na rzecz poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zdjęcie stockowe przedstawiające burmistrza miasta Pattaya i jego zespół oraz ostatnie szkolenia zdrowotne.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/