Tajka aresztowana w Pattaya po rzekomej kradzieży zegarka Rolex i złotego łańcuszka od zagranicznej firmy Date

FOTO: Matichon

Pattaya —

Policja w Pattayi aresztowała Tajkę po tym, jak w czerwcu 2024 r. rzekomo odurzyła narkotykami swoją zagraniczną randkę w Bangkoku z jego drogiego zegarka Rolex i złotego łańcuszka o wartości ponad pół miliona bahtów.

Do aresztowania doszło po tym, jak 20 czerwca niezidentyfikowany turysta zagraniczny złożył skargę na komisariacie policji Huai Khwang w Bangkoku. Turysta twierdził, że został odurzony narkotykiem i okradziony ze swojego złotego łańcuszka o wartości 430,000 150,000 bahtów, złotej bransoletki o wartości 800 XNUMX bahtów, luksusowego zegarka Rolex, kilku markowych ubrań i XNUMX dolarów singapurskich przez Tajkę, którą poznał w mediach społecznościowych.

Turysta powiedział policji, że był w związku z podejrzanym od czterech lat. 19 czerwca około godziny 10:30 kobieta odwiedziła go w jego pokoju hotelowym w dzielnicy Thiam Ruam Mit w dzielnicy Huai Khwang w Bangkoku.

Kiedy byli w pokoju, rozmawiając i jedząc, turysta poszedł do łazienki. Kiedy wyszedł, nagle poczuł zawroty głowy, jakby został odurzony. Turysta następnie stracił przytomność, a później obudził się i odkrył, że jego własność została skradziona, a kobieta zniknęła. Następnie złożył skargę na komisariacie policji w Huai Khwang.

Dochodzenie policyjne ostatecznie doprowadziło do zidentyfikowania podejrzanej, zidentyfikowanej jedynie jako pani Kittiyakorn, lat 33. Policja odnalazła ją w mieszkaniu własnościowym przy Soi Phra Tamnak 1 w Pattaya i aresztowała 5 lipca, gdy była jeszcze w piżamie.

Ustalono również, że pani Kittiyakorn była wcześniej karana za kradzież i była poszukiwana dwoma nakazami aresztowania wydanymi przez Sąd Prowincji Pattaya i Sąd Karny Min Buri.

Po aresztowaniu pani Kittiyakorn posiadała zegarek marki Rolex, który prawdopodobnie był jednym z przedmiotów skradzionych ofierze. Została zatrzymana i oskarżona o kradzież nocną.

Nie wydała jednak oświadczenia dla „The Pattaya News” ani innych tajskich mediów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2024 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.