Motocyklista z Pattaya traci przytomność i uderza w słup energetyczny

Pattaya —

Młody motocyklista został poważnie ranny w poniedziałek wczesnym rankiem po tym, jak zemdlał podczas jazdy i uderzył w słup energetyczny na Sukhumvit Road w Pattaya.

Do zdarzenia doszło około godziny 12:30 na Soi Sukhumvit 61/1 w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Fundacja Sawang Boriboon Thammasathan Rescue Foundation otrzymała powiadomienie o wypadku i natychmiast wysłała na miejsce zespół ratowników.

Po przybyciu na miejsce ratownicy odkryli, że biały motocykl Honda PCX uderzył w słup energetyczny. Przód motocykla został poważnie uszkodzony. W pobliżu znaleźli nieprzytomnego kierowcę, prawdopodobnie w wieku od 18 do 20 lat, leżącego na drodze z dużą raną szarpaną na twarzy. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość.

W wypadku ranna została także pasażerka na tylnym siedzeniu, 21-letnia pani Sorasicha Krasang. Doznała lekkiego skaleczenia lewej ręki i otarć ciała.

Ratownicy udzielili pierwszej pomocy obu ofiarom, a następnie przewieźli je do pobliskiego szpitala w celu dalszego leczenia.

Pani Sorasicha powiedziała The Pattaya News, że ona i kierowca jechali motocyklem do South Pattaya, gdy kierowca nagle stracił przytomność i zjechał z drogi. Następnie uderzyły w barierę przydrożną, a następnie uderzyły w słup energetyczny.

Policja w Pattaya bada przyczyny wypadku i przesłucha kierowcę, gdy tylko wyzdrowieje.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.