Policja napada na imprezę w willi przy basenie w Na Jomtien, aresztuje ponad 10 nastolatków za używanie narkotyków

Na Jomtien, Sattahip —

Policja Na Jomtien wkroczyła na imprezę w willi przy basenie w Na Jomtien w dniu 6 lipca 2024 r. i aresztowała ponad 10 nastolatków za używanie narkotyków.

Nalot przeprowadzili funkcjonariusze z komisariatu policji w Na Jomtien po skargach lokalnych mieszkańców na temat grupy nastolatków organizującej głośną imprezę.

Funkcjonariusze wkroczyli na teren obiektu około 3:30 i znaleźli grupę tajskich nastolatków tańczących do głośnej muzyki w pomieszczeniu wypełnionym światłami laserowymi. W grupie składającej się z 10 mężczyzn i kobiet znaleziono pięć plastikowych toreb zawierających 4.64 grama metamfetaminy i ketaminy. Zostali zatrzymani i przewiezieni na miejscowy komisariat policji.

Według doniesień, wszyscy nastolatkowie przyznali się do zażywania narkotyków. Obecnie przebywają w areszcie z dalszym postępowaniem sądowym.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.