Projekt Tydzień Bibliotek 2024 świętuje bogate dziedzictwo Pattaya i miękką siłę

oplus_34

Pattaya-

Biuro Edukacji Pattaya rozpoczęło niedawno coroczny projekt Tygodnia Bibliotek, skupiający się na prowincji Chonburi. Pod hasłem „Chonburi: co jest dobrego w tej prowincji?” Wydarzenie to ma na celu promowanie świadomości czytelniczej i świętowanie wyjątkowych aspektów tego tętniącego życiem regionu.

Ceremonia otwarcia i uczestnicy

Pan Prasatphon Deeden, członek Rady Miasta Pattaya, przewodniczył ceremonii otwarcia w Bibliotece Publicznej Pattaya przy Thepprasit Road, Soi 7. W wydarzeniu wzięli udział urzędnicy rządowi, pedagodzy i uczniowie z Centrum Promocji Nauki (SKR.) w Dystrykt Banglamung.

Odkrywanie miękkiej siły i lokalnych skarbów

Projekt zachęca uczestników do odkrywania „miękkiej siły” Chonburi poprzez integrowanie języka, tradycji i lokalnej kultury ze swoimi doświadczeniami czytelniczymi. W ten sposób zyskują wgląd w to, co czyni Chonburi wyjątkowym. Niezależnie od tego, czy chodzi o sposób komunikowania się ludzi, kultywowane tradycje czy bogate dziedzictwo kulturowe, projekt ma na celu wspieranie zainteresowania i wiedzy.

Wystawa: Odsłonięcie przeszłości i teraźniejszości Chonburi

Odwiedzający wydarzenie mogą również obejrzeć wystawę, która zagłębia się w historię tradycji Chonburi i jego urzekających atrakcji turystycznych. Od starożytnych zwyczajów po współczesne zabytki, wystawa daje wgląd w serce tej nadmorskiej prowincji.

Projekt Tydzień Bibliotek 2024 przypomina, że ​​czytanie to nie tylko słowa na stronie — to brama do zrozumienia, uznania i społeczności. W miarę jak uczestnicy zanurzają się w opowieściach Chonburi, wnoszą wkład w ich ciągłą narrację.

Więcej informacji o projekcie i nadchodzących wydarzeniach można znaleźć w Bibliotece Publicznej w Pattaya.

*Uwaga: Organizatorem Tygodnia Bibliotek jest Biuro Edukacji Departamentu Bibliotek, Muzeów i Sieci Edukacyjnej w Pattaya.*

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/