Spór nastolatków w Bangkoku kończy się śmiercią: Policja zatrzymuje siedmiu podejrzanych po podwójnym zabójstwie

Bangkok —

11 lipca 30 r. o godzinie 6:2024 policja w Bang Na otrzymała zgłoszenie o śmiertelnej kłótni z udziałem siedmiu nastolatków, którzy rzekomo zamordowali dwie osoby w wieku 15 i 16 lat oraz ciężko ranili innego 16-latka w Soi Udomsuk 26, Bang Na, Bangkok.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze i ratownicy odkryli ciała dwóch nieletnich, którzy zostali brutalnie zamordowani z pięcioma ranami kłutymi i śmiertelnymi obrażeniami głowy spowodowanymi przez 3-kilogramowy kamień.

Znaleziono pobliską 16-letnią ofiarę, również nieletnią, w stanie krytycznym z ranami kłutymi tułowia. Otrzymał pierwszą pomoc przed przewiezieniem do szpitala Bang Phli w celu natychmiastowego leczenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ​​16-letnia ofiara jest już bezpieczna pod opieką lekarza. Policja utajniła nazwiska ofiar ze względu na ich wiek.


Jako dowód funkcjonariusze znaleźli na miejscu zakrwawiony kamień i sześciocalowy nóż.

Według doniesień, incydent miał miejsce w wyniku wcześniejszych kłótni w mediach społecznościowych i sporu dotyczącego uszkodzenia motocykla podejrzanych, za co opiekunowie ofiar zgodzili się zapłacić 2,000 bahtów odszkodowania.

Jednak przypadkowe spotkanie w dniu zdarzenia doprowadziło do śmiertelnej sprzeczki.

Policja zidentyfikowała wszystkich siedmiu nieletnich podejrzanych w wieku 14–16 lat, których nazwiska zostały ukryte ze względu na wiek. Zabrano ich na komisariat policji w Bang Na w celu dalszego postępowania sądowego pod zarzutem morderstwa i innych powiązanych przestępstw.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.