Nowość: cotygodniowy czat kawowy i informacyjny z zespołem Pattaya News!

Masz do nas pytanie, wskazówkę, chcesz przywitać się z naszym zespołem lub po prostu napić się kawy i porozmawiać?

W każdy wtorek od 3:5 do XNUMX:XNUMX nasz szef treści Adam organizuje swobodną, ​​nieformalną sesję z wiadomościami i kawą w kawiarni Rage Ringside Cafe obok Akademia Walki z Wściekłością w Jomtien na Soi Thrappraya 15.

To tylko bardzo nieformalne drinki i pogawędki, bez programu, bez przemówień, bez sesji grupowych, bez formalności i bez presji, a także okazja do poznania niektórych ludzi stojących za The Pattaya News.

Mam nadzieję, że się tam zobaczymy! Poza kosztem drinka spotkanie jest bezpłatne! Tak, kawiarnia sprzedaje również alkohol. A dla wszystkich klientów kawiarni dostępny jest bezpłatny basen!

Uwaga: dla osób mających poważne problemy związane z wiadomościami lub kwestie prawne, to nie jest na to miejsce, sugerujemy napisać do nas na adres Redaktor@thepattayanews.com aby umówić się na prywatne spotkanie lub dyskusję.

W przypadku pytań związanych ze sprzedażą lub osób zainteresowanych reklamą prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem sales@thepattayanews.com

To ma być sesja bardzo luźna, przyjazna i nieformalna. Do zobaczenia!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/