Wybuch pożaru w fabryce samochodów na Sri Racha

Śri Racza —

6 lipca 2024 r. w zakładzie montażu samochodów Mitsubishi Motors w Laem Chabang Industrial Estate na Sri Racha wybuchł pożar. Gaszenie pożaru trwało ponad dwie godziny.

O godzinie 2:00 w sobotę 6 lipca komisariat policji w Laem Chabang otrzymał zgłoszenie o pożarze w japońskiej fabryce samochodów zlokalizowanej na terenie Laem Chabang Industrial Estate w dystrykcie Sri Racha w prowincji Chonburi. Przed udaniem się na miejsce policja współpracowała ze strażakami i służbami ratowniczymi.

Tam władze spotkały się z szalejącym pożarem, który pochłonął stertę odpadów składowanych na zewnątrz budynku zakładu. Według strażaków materiały te składały się z resztek części z montażu samochodów i motocykli i były wysoce łatwopalne.

Do walki z ogniem zaangażowało się ponad 10 wozów strażackich. Opanowanie pożaru zajęło im dwie godziny.

Na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń. Lokalna policja nadal bada jednak przyczyny pożaru.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.