W 2024 r. gmina Nong Prue organizuje młodzieżowe i publiczne zawody w piłce nożnej mające na celu zwalczanie nadużywania narkotyków

Nongprue — chcąc promować aktywność fizyczną, wspierać jedność społeczności i zwalczać nadużywanie narkotyków, gmina Nong Prue organizuje zawody piłkarskie z okazji Dnia Przeciwdziałania Narkotykom w gminie Nong Prue 2024.

Wydarzenie, któremu przewodniczy burmistrz Winai Inpitak, ma na celu zaangażowanie młodzieży i obywateli w działania na rzecz zdrowia, podkreślając jednocześnie znaczenie trzymania się z daleka od nielegalnych narkotyków.

Organizacja piłkarska tegorocznych zawodów podzielona jest na dwie główne kategorie:

1. **Dywizja Młodzieży:**
– W zawodach weźmie udział dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy:

– **Linia A:**
– Zespół Przedszkola Miejskiego Nong Prue A
– Zespół Szkoły Społecznej Ban Nong Prue
– Szkoła Ban Noen
– Szkoła Phlapa Wana
– Szkoła Wat Sutthawat

– **Linia B:**
– Zespół Przedszkola Społecznego Ban Nong Prue B
– Zespół Szkoły Ban Thung Klom
– Zespół Przedszkola Miejskiego Nong Prue C
– Zespół Szkolny Sawang Boriboonwittaya

2. **Wydanie Ludowe:**
– W tej kategorii wystartuje kolejnych dziesięć drużyn, również podzielonych na dwie linie:

– **Linia A:**
– Zespół Thung Klom FC A
– Noen Phlap Wan Zespół A
– Zespół VIP Nong Prue
– Zespół Isaana Pattayi
– Noen Phlap Wan Zespół B

– **Linia B:**
– Zespół Ciotki Pinty Lued Moo
– Zespół społecznościowy Map Song Boxing Camp
– Zespół Klubu Isaan z gminy Nong Prue

Harmonogram i miejsce

Konkurs antynarkotykowy 2024 gminy Nong Prue rozpoczyna się w sobotę 13 lipca 2024 r. Harmonogram jest następujący:
– **Klasa młodzieżowa (do 12 lat):** 11:00 – 1:00
– **Wydział Publiczny:** 2:00 – 6:00

Mecze będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę aż do 4 sierpnia 2024 roku na stadionie miejskim Nong Prue 2, który, co nie jest zaskoczeniem, znajduje się w Nongprue.

Burmistrz Winai Inpitak wyraził swój entuzjazm dla wydarzenia, podkreślając rolę sportu w promowaniu stylu życia wolnego od narkotyków.

Ma nadzieję, że te zawody nie tylko podniosą poziom lokalnego sportu, ale także posłużą jako potężne medium wzmacniające więzi społeczne i zachęcające do pozytywnych wyborów wśród młodzieży i mieszkańców Nongprue.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/