Złodzieje włamują się do biura spółdzielni autobusowej w Pattaya, powodując chaos

Pattaya-

Złodzieje zaatakowali biuro Pattaya Bus Cooperative, pozostawiając po sobie ślad zniszczenia i zamieszania. Do zdarzenia doszło w nocy 7 lipca 2024 r., ale odkryto go dopiero wczoraj rano, kiedy pan Rewat Chiangchin, prezes spółdzielni, przybył i zastał w biurze panujący bałagan.

Przestępcy dostali się do środka, potajemnie wspinając się przez okno na antresoli. Po wejściu do środka skierowali się w stronę sejfu biurowego, w którym znajdowały się cenne przedmioty.Wśród skradzionych przedmiotów znalazły się cztery telefony komórkowe oraz książeczki bankowe należące do członków spółdzielni. Ale to nie wszystko – złodzieje splądrowali także biuro, niszcząc ważne dokumenty i rozrzucając je po podłodze. Być może najbardziej dziwacznym aspektem włamania była nieoczekiwana kulinarna podróż złodziei. Niezadowoleni ze swojego łupu, zaatakowali biurową lodówkę, pochłaniając całe znajdujące się w niej jedzenie i napoje.Spółdzielnia autobusowa Pattaya, która obsługuje członków samochodami i obsługuje licencjonowane trasy, boryka się obecnie z zakłóceniami. Biuro pozostaje tymczasowo zamknięte, ponieważ urzędnicy oceniają szkody i pracują nad przywróceniem porządku. Zaleca się członkom śledzenie aktualnych informacji o wznowieniu świadczenia usług.Lt. Pułkownik Apinan Srithonggrungthip, zastępca inspektora na komisariacie policji w Banglamung, zapewnił opinię publiczną, że śledztwo toczy się pełną parą.Funkcjonariusze zbierają dowody, w tym odciski palców i przeglądają nagrania z telewizji przemysłowej, aby zidentyfikować sprawców. Spółdzielnia liczy na szybkie rozwiązanie tej nietypowej sprawy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/