18-letni rowerzysta ciężko ranny w wypadku Sattahip

Sattahip —

Rankiem 18 lipca 9 r. 2024-letni rowerzysta na dużym rowerze uderzył w tył sedana w dzielnicy Sattahip w Chonburi. Rowerzysta doznał poważnych obrażeń.

Fundacja Sawang Boriboon Rojana Thammasathan Sattahip otrzymała dziś o godzinie 7:30 zgłoszenie o wypadku motocyklowym z udziałem dużego roweru i samochodu. Do zdarzenia doszło na Sukhumvit Road w kierunku Sattahip w podokręgu Na Jomtien. Ratownicy natychmiast udali się na miejsce zdarzenia.

Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali duży tłum zgromadzony wokół miejsca wypadku. Na drodze duży, czarny motocykl Honda CB 650 leżał na boku z poważnym uszkodzeniem przodu. W pobliżu znaleziono jeźdźca, zidentyfikowanego jedynie jako pan P. (nazwisko utajnione ze względu na wiek), lat 18, leżącego na pasie środkowym w stanie półprzytomnym. Ratownicy udzielili mu pierwszej pomocy przed przewiezieniem go do pobliskiego szpitala.

30 metrów od motocykla ratownicy znaleźli biały samochód marki Mitsubishi z poważnym uszkodzeniem tyłu po stronie kierowcy. Na miejscu zdarzenia czekał niezidentyfikowany kierowca, który złożył zeznania policji. Nie odniósł obrażeń.

Według naocznych świadków duży motocykl jechał prawym pasem, kiedy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył samochodu, który również jechał tym samym pasem. W wyniku uderzenia motocyklista doznał poważnych obrażeń.

Policja przegląda nagrania z kamer CCTV z okolicy, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku i ustalić, kto zawinił.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.