Czy wiesz, że Pattaya News jest dostępny na YouTube?

Czy wiesz, że The Pattaya News jest dostępny na YouTube?

YouTube jest najpopularniejszą platformą wideo na świecie i oferuje przewagę nad niektórymi innymi platformami medialnymi; filmy na YouTube można oglądać w wysokiej jakości zarówno na dużych, jak i małych ekranach.

Niektóre inne platformy mediów społecznościowych zachęcają do stosowania proporcji pionowych lub „portretowych”, które często różnią się od tych, jakie zostały nakręcone. Często powoduje to, że widzisz tylko część obrazu. W serwisie YouTube możesz zobaczyć te filmy w prawidłowym formacie poziomym lub „poziomym”.

Zasubskrybowanie YouTube jest łatwe i bezpłatne, a otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy The Pattaya News prześle nową treść. Zobacz wiadomości tak, jak miały wyglądać, subskrybując The Pattaya News na YouTube.

Kanał YouTube Pattaya News publikuje zwykle kilka filmów dziennie, skupiających się na prawdziwych wiadomościach lokalnych i nakręconych przez naszych reporterów na miejscu. Skupiamy się na faktach i nie wyrażamy opinii, pozwalając tylko naszym widzom wyrażać opinie na temat wiadomości.

Nie wierzymy również w filmy w stylu gadających głów, więc możesz mieć pewność, że oglądane wiadomości są prawdziwymi wiadomościami, a nie pojedynkami z opiniami powszechnymi w innych mediach.

Staramy się również, aby nasze raporty były krótkie, zwięzłe i jasne, podając szczegóły wiadomości prostym językiem, dostarczając naszym widzom faktów, które muszą poznać.

Wreszcie, wiemy, że nasi widzowie mają różny poziom wrażliwości i tolerancji dla przemocy i treści drastycznych, dlatego upewnij się, że nie pokazujemy niczego, co mogłoby urazić niektórych z naszych widzów, jednocześnie zapewniając im żądaną treść i kontekst. Słyszymy głośno i wyraźnie, że niektórzy z naszych widzów są zdenerwowani nadmiernie drastycznymi treściami w wiadomościach w języku tajskim, dlatego starają się osiągnąć równowagę pomiędzy pokazywaniem wiadomości i byciem współczującymi reporterami dla prezentowanych osób, ich rodzin i przyjaciół.

Wypróbuj nas i zasubskrybuj nas na YouTube już dziś, dołączając do tysięcy innych subskrybentów!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/