Kobieta z Pattaya składa skargę po tym, jak rzekomo została obmacana przez sprośnego mężczyznę udającego funkcjonariusza policji

Pattaya —

Tajka złożyła skargę na policję w Pattaya, twierdząc, że mężczyzna udający policjanta chwycił ją za piersi w nocnym klubie przy South Pattaya Road wcześnie 9 lipca 2024 r.

39-letnia pani Aim, której prawdziwe nazwisko zostało ukryte przez policję w celu ochrony jej prywatności, powiedziała policji, że do zdarzenia doszło, gdy siedziała w nocnym klubie, aby posłuchać piosenki i wypić drinka. Powiedziała, że ​​grupa turystów wychodziła z lokalu, gdy podeszła do niej grupa 10 mężczyzn, aby się przywitać.

Jeden z mężczyzn, podający się za funkcjonariusza policji z prowincji Rayong, wdał się w rozmowę z panią Aim, którą ta wciągnęła przez grzeczność. Mężczyzna na chwilę odszedł od stołu pani Aim, by wkrótce potem wrócić i zaczął ją obmacywać, sięgając pod jej koszulę i dotykając jej piersi – powiedziała pani Aim.

Ofiara powiedziała policji w Pattaya, że ​​ten czyn wywołał u niej znaczny niepokój. Kiedy krzyknęła, obserwująca sytuację firma mężczyzny wstała i groziła jej, twierdząc, że mężczyzna jest funkcjonariuszem policji. Pani Aim odpowiedziała jednak, że mężczyzna nadal nie miał prawa dotykać jej w niewłaściwy sposób, pomimo rzekomego zawodu.

Następnie pani Aim skontaktowała się z policją w Pattaya, a kiedy funkcjonariusze przybyli do klubu nocnego, grupa mężczyzn uciekła z miejsca zdarzenia tylnymi drzwiami lokalu.

Pani Aim złożyła raport na policji i zażądała podjęcia kroków prawnych przeciwko lubieżnej osobie. Policja w Pattaya prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie i identyfikuje podejrzanego.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.