Materiał z kamery samochodowej rejestruje odcięcie samochodu przez motocykl, co doprowadziło do śmiertelnego zderzenia w Pattaya

Pattaya —

Kamera samochodowa uchwyciła motocyklistę, który przecinał samochód w Pattaya, po czym został potrącony i zabity na początku 9 lipca 2024 r.

Wczoraj o godzinie 5:06 Fundacja Sawang Boriboon Thammasathan Rescue Foundation otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Do zdarzenia doszło na drodze kolejowej Nongprue w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Ratownicy natychmiast udali się na miejsce zdarzenia.

Tam ratownicy znaleźli czerwoną Toyotę Altis sedan z mocno uszkodzonym przodem. Kierowca, 24-letni Danai Kraiwan, nie odniósł żadnych obrażeń. W pobliżu znaleziono również uszkodzony żółty motocykl Honda Click 125i. Na drodze ratownicy odkryli ciało mężczyzny bez dokumentów tożsamości. Mężczyzna odniósł poważne obrażenia, udzielono mu pierwszej pomocy ratowników. Jednak w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu i stwierdził zgon.

Pan Danai, kierowca samochodu, powiedział The Pattaya News, że po pracy jechał do domu z Laem Chabang w kierunku Pattaya drogą kolejową Nongprue. Kiedy dotarł na miejsce wypadku, motocykl nagle z dużą prędkością przejechał przez tory i go przeciął. Pan Danai nie zdążył zahamować i czołowo zderzył się z motocyklem. Po zdarzeniu natychmiast zatrzymał samochód i wezwał pomoc.

Policja w Nongprue zebrała dowody, w tym nagrania z kamery samochodowej samochodu pana Danai. Na nagraniu wyraźnie widać moment zderzenia.

Ciało zmarłego przewieziono do szpitala Banglamung, gdzie oczekuje na identyfikację i organizację pogrzebu przez członków rodziny.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.