Poznaj zupełnie nowy e-papier Pattaya News: Twoje źródło tradycyjnych wiadomości w nowoczesnym formacie cyfrowym

Wiadomości z Pattaya to Twoje najważniejsze źródło najświeższych wiadomości z Pattaya, Tajlandii i Azji Południowo-Wschodniej oraz z jej okolic. Naszą misją jest dostarczanie prawdziwe, bezstronne i wywierające wpływ wiadomości, które informują Cię na bieżąco. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem okolicy, podróżnikiem, czy po prostu ciekawi Cię najnowsze wydarzenia, mamy dla Ciebie wsparcie.

Przez wiele lat nasi czytelnicy, zwłaszcza starsi, prosili o gazetę w tradycyjnym stylu, ponieważ tęsknili za wyglądem i stylem tego formatu, nie lubili reklam w witrynie, mediów społecznościowych itp. Zawsze byliśmy dumni z tego, że jesteśmy cyfrowym liderem wiadomości, a klasyczna gazeta drukowana nie jest ani wykonalna finansowo, ani nie cieszy się wystarczającym zainteresowaniem, abyśmy mogli ją kontynuować. Zamiast tego opracowaliśmy zupełnie nowy elektroniczny/cyfrowy e-papier, który zapewnia to, co najlepsze z obu światów!

Co znajdziesz w naszym e-papierku

  1. Najnowsze aktualizacje: Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na tematy takie jak biznes, zdrowie i kultura, a gazeta koncentruje się głównie na aktualnościach ze społeczności i prezentuje wspaniałe atrakcje, restauracje i zajęcia.
  2. Informacje biznesowe: Odkryj najnowsze i najlepsze lokalne firmy, ze szczególnym naciskiem na wspaniałe miejsca dla turystów ORAZ obcokrajowców, w których można zjeść, odwiedzić i odpocząć.
  3. Wydarzenia lokalne: Od wydarzeń społecznych po bieżące wydarzenia – informujemy o wszystkim, co jest ważne dla naszej społeczności.
  4. Najważniejsze wydarzenia kulturalne: Poznaj tajską kulturę, tradycje i wydarzenia kształtujące lokalną scenę.

Dlaczego warto wybrać „Wiadomości z Pattaya”?

  • Bezstronne raportowanie: Stawiamy przede wszystkim na oparte na faktach i bezstronne raportowanie, dzięki czemu otrzymujesz dokładne informacje.
  • Aktualność: Nasz zespół niestrudzenie pracuje, aby na bieżąco dostarczać Ci najświeższe informacje, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco.
  • Skupienie na społeczności: Dbamy o naszych czytelników i staramy się służyć interesom lokalnej społeczności.

Odwiedź E-papier TUTAJ. 

Zapoznaj się z naszym e-papierem i bądź na bieżąco, z nowym cotygodniowym wydaniem publikowanym w każdą sobotę rano.

Aha, a co najlepsze… E-papier jest w 100% darmowy i każdy może go przeczytać!!!

I nie martw się, E-gazeta nie zastępuje strony internetowej, kanałów w mediach społecznościowych ani filmów dla tych, którzy wolą używać tych kanałów do przesyłania wiadomości. To po prostu kolejny świetny sposób, aby nasi czytelnicy, którzy się na to zdecydują, mogli zapoznać się z wiadomościami!

Jeśli jesteś zainteresowany wyróżnieniem i zaprezentowaniem TWOJEJ lokalnej firmy, wydarzenia lub usługi w Pattaya, napisz do nas na adres Sales@thepattayanews.com lub wyślij nam LINIĘ:


 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/