Zareklamuj się u nas/Zaproś nas na swoje wydarzenie

 

Chcesz się z nami reklamować?

Zadzwoń do nas teraz w przypadku jakichkolwiek pytań: 0889272454

Sprzedaż/Reklama/Marketing: 0889272454, Facebook messenger lub Pattayanewseditor@gmail.com

Czy chcesz, abyśmy promowali lub uczestniczyli w Twoim wydarzeniu lub nadchodzącej funkcji na naszym lokalnym rynku? Czy chciałbyś, aby nasz zespół wideo sfilmował Twoje wydarzenie i opublikował je w wiadomościach? Chcesz, aby nasz zespół fotograficzny wykonał profesjonalną sesję zdjęciową dla Twojej firmy lub produktów?

Czy chcesz, abyśmy napisali niestandardowy artykuł reklamowy/artykuł lub wideo dla Twojej firmy?

Czy chciałbyś, aby nasi pracownicy odwiedzali Twoją lokalizację, aby oglądać wideo NA ŻYWO na Facebooku lub wiadomości i pomagać w wywieraniu wpływu na Twój biznes?

Czy chciałbyś mieć banery lub reklamy bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub w filmach i docierać do setek tysięcy widzów każdego miesiąca w obszarze Pattaya?

Czy chciałbyś, abyśmy rozmawiali o Twojej firmie na naszym codziennym YouTube, Tiktok i Facebooku Oglądaj filmy w języku angielskim lub tajskim i promuj je?

Czy chcesz, abyśmy udostępniali Twoje promocje, ulotki, wydarzenia, oferty specjalne lub inne materiały w naszych kanałach mediów społecznościowych w języku angielskim i/lub tajskim i docierali potencjalnie do setek tysięcy osób?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Z przyjemnością omówimy z Tobą Twoje indywidualne potrzeby i omówimy całkowity koszt za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem Pattayanewseditor@gmail.com, telefon pod 0889272454, lub za pośrednictwem naszego komunikatora na Facebooku. Możemy również umówić się na osobiste spotkanie z personelem zarówno z Tajlandii, jak i z zagranicy, który może z Tobą porozmawiać w Twoim języku.

Dostępne są różne pakiety w zależności od rodzaju promocji, banera, artykułu, sponsorowania wydarzenia lub ogólnej reklamy cyfrowej. Częściowa lista znajduje się poniżej.

Skontaktuj się z nami już dziś i zdobądź nasze wydarzenie lub firmę!

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się źródłem wiadomości w Pattaya i zbudowaliśmy markę, aby otrzymywać wiadomości lokalne i regionalne, które są dla Ciebie najważniejsze. Mamy ponad 470,000 175,000 czytelników po tajlandzkiej stronie wiadomości i około 2022 XNUMX od kwietnia XNUMX r. po angielskiej stronie naszych dwujęzycznych wiadomości. Wszyscy oni są w rzeczywistości mieszkańcami lokalnymi i regionalnymi oraz częstymi gośćmi. Nasze połączone witryny internetowe mają średnio setki tysięcy widzów miesięcznie. Z przyjemnością przedstawiamy dane osobiście zainteresowanym reklamodawcom.

Mamy również codzienny biuletyn, który dociera do kwietnia 2022 r., codziennie około 14,000 23,000 mieszkańców, głównie lokalnych, oraz system ostrzegania o każdym opublikowanym artykule, który obecnie dociera do około XNUMX XNUMX osób i rośnie.

Skupiamy się tylko na wiadomościach ważnych dla mieszkańców miasta. Skupiamy się na wspieraniu naszej lokalnej społeczności i dostarczaniu bezstronnych i rzeczowych artykułów informacyjnych na temat tego, co dzieje się w mieście. Mamy również stronę medialną, Pattaya Unplugged, gdzie możemy tutaj wymienić i promować Twoją firmę: www.Pattayaunplugged.com

Aby otrzymać wycenę i najlepszy plan działań promujących Twój biznes wypełnij formularz lub napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Możesz również zadzwonić do nas pod numer 0889272454.

Za miesięczną opłatą możemy promować Cię na naszej stronie FB, grupie FB, witrynie, Twitterze, Youtube, Instagramie, Tiktok, Tumblr, Parler, Instagramie, Pinterest i LINE. Listę większości naszych zasięgów online można znaleźć tutaj.

Zastrzeżenie: Nie przyjmujemy żądań reklamowych dotyczących usług, które są nielegalne w Tajlandii, takich jak hazard, loterie i kasyna, prośby w stylu aptek internetowych, alkohol lub tytoń, programy marketingu wielopoziomowego lub usługi rozrywki dla dorosłych. Nie akceptujemy również reklam od podmiotów politycznych, organizacji religijnych lub programów inwestycyjnych / kryptowalut / programów szybkiego wzbogacenia się itp. Nie jesteśmy również zainteresowani usługami SEO, „wypożyczaniem stron” na Facebooku oraz postami sponsorowanymi lub gościnnymi nie związane z Tajlandią i naszymi czytelnikami. Aby uzyskać informacje na temat komunikatów prasowych, kliknij tutaj.

 

Mamy grupę o nazwie „The Pattaya News Discussion and Social Group”, która bardzo szybko się rozwija i liczy ponad 17,500 2022 członków (kwiecień XNUMX)
https://www.facebook.com/groups/438849630140035/

Możemy również tworzyć niestandardowe advertoriale, filmy, zdjęcia, promować Twoje wydarzenia, filmy NA ŻYWO, cokolwiek chcesz lub potrzebujesz!

Wreszcie, mamy również oferty kontraktowe ze zniżkami w przypadku ofert długoterminowych. Pamiętaj, że oferujemy jednorazowe wydarzenia, udostępnianie w mediach społecznościowych, filmy i advertoriale w przystępnych cenach, przewijaj stronę w dół. Różne firmy mogą mieć różne potrzeby i chociaż poniższe ceny są „ogólne”, mogą się różnić w zależności od kilku czynników. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z poniższymi ofertami, a następnie do kontaktu z nami.

 

 

Dostępne zestawy reklam, 2022

Reklama w mediach społecznościowych, udostępnianie

Już za 1000 bahtów udostępnimy Twoją ulotkę, promocję, ofertę biznesową lub podobny element w naszej sieci społecznościowej, w tym na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tumblr, grupach w mediach społecznościowych i nie tylko. Jest to jednorazowa oferta i idealna na promocje, chętnie omówimy umowy dotyczące regularnego udostępniania firmy, która może różnić się ceną, jeśli się z nami skontaktujesz.

Reklamy/Artykuły/Funkcje biznesowe/Listy w naszych mediach społecznościowych:

Począwszy od 3000 THB za każdy artykuł reklamowy, profesjonalnie napisany przez nas (lub przez Ciebie, jeśli wolisz) i regularnie publikowany na wszystkich naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tumblr, Pinterest i Flipboard. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o długości artykułu i udostępnianiu, linkach, kontekście itp. Obejmuje to stałą listę na www.pattayaunplugged.com 

Cena ta obejmuje wielokrotne udostępnienia na naszych stronach w mediach społecznościowych przez okres 30 dni, w tym na angielskich i tajlandzkich stronach The Pattaya News, Pattaya Unplugged, a także na Twitterze, Instagramie, Tumblr, Pinterest, Flipboard i Youtube, jeśli dotyczy. 

Przekaż swoją wiadomość i skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail na Pattayanewseditor@gmail.com, napisz do nas na Facebooku pod adresem https://web.facebook.com/Thepattayanews/ lub zadzwoń do naszego koordynatora ds. marketingu/reklamy/brandingu. Mówimy biegle po angielsku i tajsku.

0889272454- Koordynator ds. marketingu/reklamy

 

Czy chciałbyś, abyśmy uczestniczyli lub promowali Twoje wydarzenie? Czy chciałbyś, aby nasz profesjonalny zespół wideo/fotograficzny nakręcił film/tworzył zdjęcia dla Twojej firmy?

Już od 5000 bahtów za promocję wydarzenia przez 30 dni/jeden miesiąc. (Obejmuje to tworzenie wydarzenia na naszych stronach w mediach społecznościowych, regularne tworzenie lub udostępnianie ulotki na wydarzenie z naszymi czytelnikami, omawianie wydarzenia w naszych codziennych filmach w języku angielskim i tajskim na YouTube, Facebooku i Tiktok oraz advertorial dla wydarzenie na naszych aktualnościach i stronach Pattaya Unplugged w języku angielskim i tajskim.)

Udział w wydarzeniu, filmowanie niestandardowych filmów, wideo NA ŻYWO w naszych wiadomościach i mediach społecznościowych, wywiady, prowadzenie wydarzenia mogą być również zapewnione. W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mail, ponieważ ceny mogą się różnić w zależności od wielkości wydarzenia i wymagana usługa. Chętnie robimy profesjonalne filmy przy niskich kosztach!

Wycena wideo będzie musiała skontaktować się z nami bezpośrednio, aby omówić skalę i rodzaj działalności. Posiadamy w pełni profesjonalny wewnętrzny zespół ds. produkcji wideo i zdjęć. 0889272454

Chcesz banery lub reklamy bezpośrednio na naszej stronie? Zobacz nasze aukcje poniżej. Oferujemy również pakiety i długoterminowe promocje. 

Baner nagłówka (u góry strony głównej)
(728 x 90)
Obrót GIF do 5X

30,000 XNUMX thb miesięcznie (do negocjacji)

Dop Reklamy banerowe (na stronie dop każdego artykułu)

W obszarze stron z artykułami polecanymi do zdjęć
(698 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Środek artykułu
(698 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Strony końca artykułu
(698 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Stopka KAŻDA STRONA
(728 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Pasek boczny WSZYSTKIE strony artykułów
5000 XNUMX thb miesięcznie za miejsce

Skontaktuj się z nami już dziś!

  Na koniec spójrz na kilka przykładów zadowolonych klientów i prac reklamowych, które wykonaliśmy wcześniej, aby uzyskać kilka pomysłów na to, co możemy zrobić i co zrobili inni:

  Czy Ty lub Twoja rodzina wyjeżdżasz/przeprowadzasz się z lub do Pattaya w Tajlandii? Możemy pomóc!!

  Potrzebujesz prawnika? Isaan Prawnicy są tu dla Ciebie!

  Tasty Minimart, Grill, Bar and Cafe w Pattaya i Si Racha jest gotowy w 2022 roku!

  Szukasz wysokiej jakości brytyjskich wykwalifikowanych nauczycieli prowadzących brytyjski program nauczania w Pattaya i Tajlandii?

  Rage Fight Academy Pattaya-idealny wybór na treningi, dostępne wizy Muay Thai

  Fotowycieczka po hotelu Cross Pattaya Pratumnak… idealny wypad?

  Queen Vic na Soi 6 ma teraz co tydzień w każdy piątek chiński bufet w stylu brytyjskim za jedyne 299 bahtów

  Restauracja Tangty Suki w Pattaya oferuje obecnie specjalne promocje

  Ciesz się tym Songkranem z Thai Sky Adventures w Pattaya, w tym specjalnymi zniżkami i promocjami!

  Wycieczka fotograficzna: Pattaya Beach Club - świetne jedzenie, napoje, muzyka na żywo i atmosfera w samym sercu miasta?

  Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19/podróżnego na następną wizytę w Tajlandii? Oto świetna opcja!