Chcesz, aby Twoja firma lub wydarzenie w Pattaya dotarło do setek tysięcy potencjalnych klientów? Oto jak!!

 

Chcesz zareklamować się u nas i dotrzeć do setek tysięcy potencjalnych klientów w języku tajskim i angielskim?

Zadzwoń do nas teraz w przypadku jakichkolwiek pytań: 0889272454

Sprzedaż/Reklama/Marketing: 0889272454, Facebook Messengerlub Redaktor@ThePattayanews.com

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nas.

POBIERZ WYCENĘ TERAZ, zaoszczędź czas na czytaniu i wypełnij poniższy formularz:

Czy chcesz, abyśmy promowali lub uczestniczyli w Twoim wydarzeniu lub nadchodzącej funkcji na naszym lokalnym rynku? Czy chciałbyś, aby nasz zespół wideo sfilmował Twoje wydarzenie i opublikował je w wiadomościach? Chcesz, aby nasz zespół fotograficzny wykonał profesjonalną sesję zdjęciową dla Twojej firmy lub produktów?

Czy chcesz, abyśmy napisali niestandardowy post reklamowy/sponsorowany, artykuł lub film dla Twojej firmy?

Chcesz, aby tysiące potencjalnych lokalnych klientów i mieszkańców zobaczyło TWOJĄ nieruchomość na sprzedaż lub wynajem? Możesz zamieścić u nas listę w The Pattaya News! Kliknij tutaj, aby zobaczyć oddzielną stronę.

Czy chciałbyś, aby nasi pracownicy odwiedzali Twoją lokalizację, aby oglądać wideo NA ŻYWO na Facebooku lub wiadomości i pomagać w wywieraniu wpływu na Twój biznes?

Czy chciałbyś mieć banery lub reklamy bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub w filmach i docierać do setek tysięcy widzów każdego miesiąca w obszarze Pattaya?

Czy chciałbyś, abyśmy rozmawiali o Twojej firmie na naszym codziennym YouTube, Tiktok i Facebooku Oglądaj filmy w języku angielskim lub tajskim i promuj je?

Czy chcesz, abyśmy udostępniali Twoje promocje, komunikaty prasowe, ulotki, wydarzenia, oferty specjalne lub inne materiały w naszych kanałach mediów społecznościowych w języku angielskim i/lub tajskim i docierali potencjalnie do setek tysięcy osób?

Czy chcesz generować leady dla swojej firmy od dziesiątek tysięcy codziennych czytelników wiadomości Pattaya, z których wielu to LOKALNI mieszkańcy?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Z przyjemnością omówimy z Tobą Twoje indywidualne potrzeby i omówimy całkowity koszt za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem Redaktor@ThePattayanews.com, telefon pod 0889272454, lub za pośrednictwem naszego komunikatora na Facebooku. Możemy również umówić się na osobiste spotkanie z personelem zarówno z Tajlandii, jak i z zagranicy, który może z Tobą porozmawiać w Twoim języku.

Dostępne są różne pakiety w zależności od rodzaju promocji, banera, artykułu, sponsorowania wydarzenia lub ogólnej reklamy cyfrowej. Częściowa lista znajduje się poniżej.

Skontaktuj się z nami już dziś i zdobądź nasze wydarzenie lub firmę!

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się źródłem wiadomości w Pattaya i zbudowaliśmy markę, aby otrzymywać wiadomości lokalne i regionalne, które są dla Ciebie najważniejsze. Mamy ponad 500,000 175,000 czytelników Facebooka po tajlandzkiej stronie wiadomości i około 2022 XNUMX od sierpnia XNUMX r. po angielskiej stronie naszych dwujęzycznych wiadomości. Wszyscy oni są w rzeczywistości mieszkańcami lokalnymi i regionalnymi oraz częstymi gośćmi. Nasze połączone witryny internetowe mają średnio setki tysięcy widzów miesięcznie, z przyjemnością przedstawiamy dane osobiście zainteresowanym reklamodawcom.

Mamy również codzienny biuletyn, który dociera od sierpnia 2022 r., codziennie około 16,000 26,000 mieszkańców, głównie lokalnych, oraz system ostrzegania o każdym opublikowanym artykule, który obecnie dociera do około XNUMX XNUMX osób i rośnie.

Skupiamy się tylko na wiadomościach ważnych dla mieszkańców miasta. Skupiamy się na wspieraniu naszej lokalnej społeczności i dostarczaniu bezstronnych i rzeczowych artykułów informacyjnych na temat tego, co dzieje się w mieście. Mamy również stronę medialną, Pattaya Unplugged, gdzie możemy tutaj wymienić i promować Twoją firmę: www.Pattayaunplugged.com

Aby otrzymać wycenę i najlepszy plan działań promujących Twój biznes wypełnij formularz lub napisz do nas na Redaktor@ThePattayanews.com abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Możesz również zadzwonić do nas pod numer 0889272454.

Za miesięczną opłatą możemy promować Cię na naszej stronie FB, grupie FB, witrynie, Twitterze, YouTube, Instagramie, Tiktok (320,000 600,000 użytkowników po angielsku, ponad XNUMX XNUMX użytkowników w Tajlandii), Tumblr, Parler, Instagram, Pinterest i LINE. Listę większości naszych zasięgów online można znaleźć tutaj.

Zastrzeżenie: Nie przyjmujemy żądań reklamowych dotyczących usług, które są nielegalne w Tajlandii, takich jak hazard, loterie i kasyna, prośby w stylu aptek internetowych, alkohol lub tytoń, programy marketingu wielopoziomowego lub usługi rozrywki dla dorosłych. Nie akceptujemy również reklam od podmiotów politycznych, organizacji religijnych lub programów inwestycyjnych / kryptowalut / programów szybkiego wzbogacenia się itp. Nie jesteśmy również zainteresowani usługami SEO, „wynajem stron” na Facebooku oraz sponsorowanymi lub gościnnymi posty niezwiązane z Tajlandią i naszymi czytelnikami. Aby uzyskać informacje na temat komunikatów prasowych, kliknij tutaj.

 

 

Mamy grupę o nazwie „The Pattaya News Discussion and Social Group”, która rozwija się bardzo szybko i liczy ponad 19,200 2022 członków (sierpień XNUMX)
https://www.facebook.com/groups/438849630140035/

Możemy również tworzyć niestandardowe advertoriale, informacje prasowe, generowanie leadów, filmy, zdjęcia, promować Twoje wydarzenia, filmy NA ŻYWO lub cokolwiek chcesz lub potrzebujesz! Dopuszczamy również reklamę w naszej cyfrowej gazecie. 

Wreszcie, mamy również oferty kontraktowe ze zniżkami w przypadku ofert długoterminowych. Pamiętaj, że oferujemy jednorazowe wydarzenia, udostępnianie w mediach społecznościowych, filmy i advertoriale w przystępnych cenach, przewijaj stronę w dół. Różne firmy mogą mieć różne potrzeby i chociaż poniższe ceny są „ogólne”, mogą się różnić w zależności od kilku czynników. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z poniższymi ofertami, a następnie do kontaktu z nami.

 

 

Dostępne zestawy reklam, 2022

Reklama w mediach społecznościowych, udostępnianie

Już za 500 bahtów, udostępnimy Twoją ulotkę, promocję, ofertę biznesową lub podobny element w naszej sieci mediów społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tumblr, TikTok, grupach mediów społecznościowych YouTube i innych. Jest to jednorazowa oferta i idealna na promocje, chętnie omówimy umowy dotyczące regularnego udostępniania firmy, która może różnić się ceną, jeśli się z nami skontaktujesz.

Reklamy/Artykuły sponsorowane/Informacje prasowe/Funkcje biznesowe/Listy w naszych mediach społecznościowych:

Począwszy od 3000 THB za każdy artykuł reklamowy, profesjonalnie napisany przez nas (lub przez Ciebie, jeśli wolisz) i regularnie publikowany na wszystkich naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tumblr, Pinterest i Flipboard. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o długości artykułu i udostępnianiu, linkach, kontekście itp. Obejmuje to stałą listę na www.pattayaunplugged.com 

Cena ta obejmuje wiele udostępnień na naszych stronach w mediach społecznościowych przez okres 30 dni, w tym na angielskich i tajlandzkich stronach The Pattaya News, Pattaya Unplugged, a także na naszych Twitterze, Instagramie, Tumblr, Pinterest, Flipboard i Youtube, jeśli dotyczy. 

Dzięki naszemu wysokiemu SEO będziesz mieć również dobre wyniki wyszukiwania dla swojej firmy po opublikowaniu artykułu, długo po jego opublikowaniu.

Komunikaty prasowe zaczynają się już od 500 bahtów, w zależności od długości i innych czynników.

Przekaż swoją wiadomość i skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail na Editor@ThePattayanews.com lub napisz do nas na Facebooku pod adresem https://web.facebook.com/Thepattayanews/ lub zadzwoń do naszego koordynatora ds. marketingu/reklamy/brandingu. Mówimy biegle po angielsku i tajsku.

0889272454- Koordynator ds. marketingu/reklamy

 

Czy chciałbyś, abyśmy uczestniczyli lub promowali Twoje wydarzenie? Czy chciałbyś, aby nasz profesjonalny zespół wideo/fotograficzny nakręcił film/tworzył zdjęcia dla Twojej firmy?

Już od 5000 bahtów za promocję wydarzenia przez 30 dni/jeden miesiąc. (Obejmuje to tworzenie wydarzenia na naszych stronach w mediach społecznościowych, regularne tworzenie lub udostępnianie ulotki na wydarzenie z naszymi czytelnikami, omawianie wydarzenia w naszych codziennych filmach w języku angielskim i tajskim na YouTube, Facebooku i Tiktok oraz advertorial dla wydarzenie na naszych aktualnościach i stronach Pattaya Unplugged w języku angielskim i tajskim.)

Można również zapewnić udział w wydarzeniu, filmowanie niestandardowych filmów, robienie profesjonalnych zdjęć, filmy NA ŻYWO w naszych wiadomościach i mediach społecznościowych, wywiady i organizację wydarzenia. W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mail, ponieważ ceny mogą się różnić w zależności od wielkość wydarzenia i żądaną usługę. Chętnie robimy profesjonalne filmy przy niskich kosztach!

Wycena wideo będzie musiała skontaktować się z nami bezpośrednio, aby uzyskać wycenę, aby omówić skalę i rodzaj działalności. Posiadamy w pełni profesjonalny wewnętrzny zespół ds. produkcji wideo i zdjęć. 0889272454

Chcesz banery lub reklamy bezpośrednio na naszej stronie? Zobacz nasze aukcje poniżej. Oferujemy również pakiety i długoterminowe promocje. 

Baner nagłówka (u góry strony głównej)
(728 x 90)
Obrót GIF do 5X

30,000 XNUMX thb miesięcznie (do negocjacji)

Dop Reklamy banerowe (na stronie dop każdego artykułu)

W obszarze stron z artykułami polecanymi do zdjęć
(698 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Środek artykułu
(698 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Strony końca artykułu
(698 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Stopka KAŻDA STRONA
(728 x 90)
5X obrót GIF
5000 thb miesięcznie

Pasek boczny WSZYSTKIE strony artykułów
5000 XNUMX thb miesięcznie za miejsce

Skontaktuj się z nami już dziś!

Na koniec spójrz na kilka przykładów zadowolonych klientów i prac reklamowych, które wykonaliśmy wcześniej, aby uzyskać kilka pomysłów na to, co możemy zrobić i co zrobili inni:

Czy Ty lub Twoja rodzina wyjeżdżasz/przeprowadzasz się z lub do Pattaya w Tajlandii? Możemy pomóc!!

Potrzebujesz prawnika? Isaan Prawnicy są tu dla Ciebie!

Tasty Minimart, Grill, Bar and Cafe w Pattaya i Si Racha jest gotowy w 2022 roku!

Szukasz wysokiej jakości brytyjskich wykwalifikowanych nauczycieli prowadzących brytyjski program nauczania w Pattaya i Tajlandii?

Rage Fight Academy Pattaya-idealny wybór na treningi, dostępne wizy Muay Thai

Fotowycieczka po hotelu Cross Pattaya Pratumnak… idealny wypad?

Queen Vic na Soi 6 ma teraz co tydzień w każdy piątek chiński bufet w stylu brytyjskim za jedyne 299 bahtów

Restauracja Tangty Suki w Pattaya oferuje obecnie specjalne promocje

Ciesz się tym Songkranem z Thai Sky Adventures w Pattaya, w tym specjalnymi zniżkami i promocjami!

Wycieczka fotograficzna: Pattaya Beach Club - świetne jedzenie, napoje, muzyka na żywo i atmosfera w samym sercu miasta?

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19/podróżnego na następną wizytę w Tajlandii? Oto świetna opcja!