Policja w Pattaya przesłuchuje British National, lat 25, w związku ze śmiercią bargirl w mieszkaniu

Policja w Pattaya przesłuchuje British Tourist Reece Vellę, 25 lat.
Policja w Pattaya przesłuchuje British Tourist Reece Vellę, 25 lat.

Brytyjski obywatel został dziś przesłuchany na posterunku policji w Pattaya po tym, jak został aresztowany za śmierć barmanki, która spadła z balkonu na piątym piętrze mieszkania.

Reece Vella, lat 25, z Birmingham, zabrał 26-letniego Wannipa Janhuathon z baru w Pattaya i wrócił do kondominium Cozy Beach View, położonego w pobliżu wzgórza Pratamnuk.

Około 5.30 w sobotę rano Wannipa spadła na śmierć z pokoju na piątym piętrze, a pan Vella uciekł z miejsca zdarzenia.

Pan Vella został aresztowany w niedzielne popołudnie i przyznał się, że uciekł z miejsca wypadku z powodu, cytuję, paniki, zrozpaczenia i przedłużonego pobytu. Wyobrażano go, jak był przesłuchiwany dziś po południu na posterunku policji w Pattaya.

Porucznik policji Narong Chantra, zastępca szefa dochodzeń w policji w Pattaya, powiedział, że Vella został aresztowany pod zarzutem „zaniedbania powodującego śmierć innych” i uciekł z miejsca zdarzenia, wiedząc, że przebywał w kraju nielegalnie na podstawie wygasłej wizy.

Pan Chantra oświadczył prasie „Przeprowadzono monitoring CCTV incydentu i po sprawdzeniu dowodów w hotelu, podejrzanym okazał się pan Reece Vella, obywatel brytyjski, w wieku 25 lat”.

„Nakaz aresztowania został wydany po przedstawieniu sądowi dowodów. Sprawa policyjna polega na tym, że w dniu zdarzenia pan Vella odwiedził bar i spotkał pannę Wannipa, gdzie udali się do mieszkania w Pratamnak.

„Pan Vella był w szoku, kiedy upadła i wiedząc, że przedłużył swoją wizę, uciekł, trzymał jej telefon komórkowy w torbie i wyszedł z pokoju”.

''Pan Vella został aresztowany pod zarzutem zaniedbania powodującego śmierć innych, przekroczenie terminu ważności wizy ponad 59 dni i kradzież motocykla w nocy.

„Podejrzany cudzoziemiec będzie rozpatrywany i ścigany zgodnie z prawem”.

My tutaj, w The Pattaya News, będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, jeśli będą dostępne. Nasze myśli są z przyjaciółmi i rodziną zmarłego.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOPolicja w Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/