Nasi Partnerzy Prawnicy

Opcje prawne/Prawnicy

Często otrzymujemy e-maile i wiadomości z The Pattaya News z prośbą o opublikowanie lub napisanie artykułu o sytuacjach osobistych i prawnych lub sporach, które jedna strona ma z inną lub o problemie, który ktoś ma z właścicielem, firmą lub innym podmiot. Nie jesteśmy reporterami śledczymi, a ze względu na surowe prawo dotyczące oszczerstw i zniesławienia w Tajlandii nie możemy publikować artykułów ani prowadzić dochodzeń, chyba że odpowiednie władze, prawnicy lub policja nie zostały odpowiednio zaangażowane. Sprawdź również tę stronę poniżej: https://thepattayanews.com/legal-help-and-press-release-contacts/

Mamy jednak dwóch świetnych prawników-partnerów, którzy z przyjemnością porozmawiają z Tobą o Twoim problemie z osobą fizyczną, podmiotem lub firmą. 

1 opcji:

Potrzebujesz prawnika? Isaan Prawnicy są tu dla Ciebie!

2 opcji:

 

Pan Prasittisak Sanauwan

„Ze względu na charakter naszej działalności i wiele innych firm, w które jesteśmy zaangażowani, przeszliśmy przez co najmniej 5 prawników w Pattaya, aby znaleźć takiego, który jest bardzo uczciwy i robi dokładnie to, co mówi!” Kwiaty Bryana

Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym i procesowym.

Możesz napisz do Pana Prasittisak Sanauwan w Express Law w poniższym formularzu lub zadzwoń do niego bezpośrednio.

Proszę wspomnieć, że znalazłeś go w The Pattaya News bo często się dla nas konsultuje. Mamy bardzo silne relacje z panem Sanauwanem i chcieliśmy go promować, ponieważ jest bardzo profesjonalny.

Jeśli nie masz sprawy, która jest warta zachodu, on ci powie.

Tajlandczycy 0956659736
Angielski 0854307659
ID LINII pssw90

Na koniec wyślij nam formularz bezpośrednio, jeśli chcesz, a pomożemy Ci skontaktować się z prawnikiem, który Ci pomoże.

Lokalizacja

Wysyłanie
recenzja użytkownika
0 (0 głosów)