Kwestie prawne, wnioski o sprostowanie i kontakty do informacji prasowej

Stworzyliśmy tę dodatkową stronę dla kontaktów prawnych i prasowych.

Prawne/dochodzeniowe wnioski o raportowanie

-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=—=-=-=-

Często otrzymujemy prośby o zgłoszenie w stylu śledczym, w którym jedna strona toczy spór z drugą stroną, taką jak osoba prywatna, właściciel, sąsiad, agencja rządowa/wydział/organ ścigania lub firma i życzymy sobie, abyśmy się zaangażowali i napisali artykuł o ich złych doświadczeniach lub sytuacji.

Zgodnie z ogólną polityką redakcyjną nie prowadzimy dochodzeń/ujawniania/sporów/raportowania.

Z różnych powodów, w szczególności surowych tajskich przepisów dotyczących oszczerstw i zniesławienia, nie możemy publikować spornych wiadomości bez odpowiednich raportów policyjnych i dokumentów sądowych od obu zaangażowanych stron oraz zgody obu stron, które towarzyszą tej sprawie. Nie jesteśmy reporterami w stylu śledczym również z wcześniejszych powodów. W Tajlandii oszczerstwa i zniesławienie to PRZESTĘPSTWO, a nie przestępstwo cywilne, dlatego większość mediów nie angażuje się w reportaże w stylu śledczym.

Jednak z przyjemnością zasugerujemy prawnika, który pomoże i „możemy” być w stanie udzielić porady, jakie kroki należy podjąć zgodnie z prawem, aby zmienić sytuację jako „nazywanie i zawstydzanie” online w celu uzyskania negatywnych doświadczeń, podczas gdy jest to powszechne w wielu kraje i media zachodnie, może powodować poważne problemy prawne w Tajlandii ze względu na złożone i surowe przepisy dotyczące oszczerstw i zniesławienia. Staramy się także zachować „neutralne” stanowisko, co oznacza, że ​​angażowanie się w złożone spory pomiędzy osobami fizycznymi, firmami lub podmiotami może to skomplikować. W żadnym wypadku nie angażujemy się w sprawy związane ze skargami dotyczącymi hałasu pomiędzy sąsiadami i zalecamy złożenie skargi do Urzędu Miejskiego, organów ścigania i prawnika, korzystając z możliwości opisanych poniżej.

Możemy polecić ci dwóch wysokiej jakości prawników, których proponujemy, jednego, który jest lokalny w obszarze Pattaya dla mieszkańców i sporów Pattaya. Lub, możesz do nas napisać w celu uzyskania porady, ale pamiętaj o powyższych informacjach, ponieważ generalnie nie badamy sporów ani nie publikujemy artykułów zawierających raporty dochodzeniowe. Jeśli chcesz skontaktować się z naszymi prawnikami, odwiedź tę stronę:

Nasz prawnik partnerski

Prośby o informacje prasowe

-=-=-=-=-=-=-==-=-=—=-=-=-=

Jeśli masz dla nas informację prasową na temat swojej firmy, organizacji charytatywnej lub wydarzenia związanego z Tajlandią, z przyjemnością rozważymy jej opublikowanie dla Ciebie, jeśli uważamy, że jest ona odpowiednia dla naszych odbiorców, chociaż mogą obowiązywać opłaty. Po prostu wyślij nam e-mail na adres PR@ThePattayanews.com i zatytułuj żądanie Komunikat prasowy, a następnie nazwę Twojego komunikatu. Zazwyczaj otrzymamy odpowiedź w ciągu 24 godzin, jednak NIE MOŻEMY zagwarantować odpowiedzi na każdą informację prasową i nie możemy zagwarantować, że każde zgłoszenie zostanie opublikowane.

Możesz zobaczyć naszą stronę z informacjami prasowymi, klikając ten tekst tutaj.

Należy pamiętać, że generalnie nie akceptujemy komunikatów prasowych w stylu „gofundme” dla osób prywatnych lub z przyczyn związanych z potencjalnymi problemami prawnymi. Prośba o opublikowanie artykułu charytatywnego powinna zawierać odpowiednią dokumentację i dokumentację potwierdzającą, że organizacja charytatywna jest licencjonowana i legalna w Tajlandii. Jeśli chcesz, aby Twoja firma była reklamowana na naszej stronie internetowej i kanałach mediów społecznościowych, odwiedź naszą stronę ogłoszeniową tutaj:

Chcesz, aby Twoja firma lub wydarzenie w Pattaya dotarło do setek tysięcy potencjalnych klientów? Oto jak!!

Prośby o korektę/usunięcie

-=-=-=-=-=-=-=-====-=-=-=-==-=–=-=

W przypadku próśb o usunięcie lub poprawienie artykułów prosimy o e-mail na Redaktor@ThePattayanews.com. Nasze zasady dotyczące korekt można znaleźć tutaj: https://thepattayanews.com/corrections-policy/. Zasadniczo nie usuwamy artykułów, jednak jeśli istnieje potencjalny problem prawny lub pilny, skontaktuj się z naszym prawnikiem partnerskim, korzystając z powyższego linku. Jeśli jest to specjalna osobista prośba lub sprawa, rozważymy to w naszym głównym adresie e-mail powyżej. Prośba nie gwarantuje, że artykuł zostanie zmieniony lub usunięty, jeśli informacje zostały uznane za prawidłowe.

Wszyscy podejrzani w artykułach dotyczących przestępstw są uważani za niewinnych do czasu udowodnienia im winy w sądzie, a oświadczenia zawarte w tych artykułach są domniemane lub oskarżane przez organy ścigania lub wskazane strony, a nie oświadczenie o faktach, zarzuty lub oskarżenia ze strony The Pattaya News Co. Ltd. Spory z oświadczeniami składanymi przez te agencje, w szczególności związane z egzekwowaniem prawa, należy kierować do odpowiednich agencji, a nie do The Pattaya News Co. Ltd.

Uwaga: Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji naszego biuletynu, na dole codziennego biuletynu powinien znajdować się bezpośredni link z napisem Zmodyfikuj subskrypcję, a następnie przejdź do przewijania w dół i kliknij Anuluj. Możesz zrezygnować z subskrypcji tutaj. Jeśli chcesz wyłączyć powiadomienia/alerty dotyczące artykułów na swoim komputerze, kliknij tutaj. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, napisz do nas Redaktor@ThePattayanews.com