Chcesz dla nas pracować? Dołącz do zespołu Pattaya News

 

Pattaya News zawsze poszukuje utalentowanych, ciężko pracujących graczy zespołowych, którzy dołączą do naszego rosnącego zespołu.

Dowiedz się więcej o nas pod tym linkiem tutaj:

O nas

Nasze obecne stanowiska, na które zatrudniamy:

-Marketing/Sprzedaż

Opis stanowiska: Jest to praca na zlecenie. Współpracownicy ds. marketingu i sprzedaży są odpowiedzialni za zwiększanie przychodów z reklam poprzez docieranie do lokalnych, regionalnych i krajowych firm, które interesują naszą bazę czytelników. Ponadto stanowisko to wymagałoby współpracy z lokalnymi firmami i firmami w celu promowania ich wydarzeń.

To stanowisko obejmuje marketing osobisty i telefoniczny, a także umiejętności w zakresie sprzedaży i dzwonienia na zimno lub odwiedzania lokalnych firm. Obecnie poszukujemy tylko obywateli Tajlandii. Idealny kandydat byłby zmotywowany, znał lokalny rynek i firmy, miał dobrą reputację, posiadał umiejętność pracy na własny rachunek, własny transport oraz umiejętności sprzedażowe.

Prześlij swoje CV/CV doRedaktor@ThePattayanews.com

Proszę dołączyć wszelkie referencje, które możesz mieć.

Lub skontaktuj się z nami tutaj:

  Ogólne wynagrodzenie zależy od zdolności kandydata do pozyskania i utrzymania klientów w celu reklamowania się w The Pattaya News.

  Pytania? Nie wahaj się napisać do nas.

   

  Zapisz się!
  Adam Judd
  Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/