Chcesz dla nas pracować? Dołącz do zespołu Pattaya News

 

Pattaya News zawsze poszukuje utalentowanych, ciężko pracujących graczy zespołowych, którzy dołączą do naszego rosnącego zespołu.

Dowiedz się więcej o nas pod tym linkiem tutaj:

O nas

Nasze obecne stanowiska, na które zatrudniamy:

-Marketing/Sprzedaż

Opis stanowiska: To jest praca oparta na prowizji. Pracownicy działu marketingu i sprzedaży są odpowiedzialni za zwiększanie naszych przychodów z reklam poprzez docieranie do lokalnych, regionalnych i krajowych firm, które mogą zainteresować naszą bazę czytelników. Ponadto stanowisko to wiązałoby się z współpracą z lokalnymi firmami i przedsiębiorstwami w celu promowania ich wydarzeń.

Stanowisko to obejmuje marketing osobisty i telefoniczny, a także umiejętności wyprowadzania sprzedaży i dzwonienia lub odwiedzania lokalnych firm na zimno. Obecnie poszukujemy tylko obywateli Tajlandii. Idealny kandydat byłby zmotywowany, obeznany z lokalnym rynkiem i biznesem, miał pozytywną reputację, umiejętność pracy na własną rękę, własny transport i umiejętności sprzedaży.

Prześlij swoje CV/CV do Pattayanewseditor@gmail.com. Prosimy o dołączenie wszelkich posiadanych referencji.

Możesz również aplikować tutaj na naszej stronie Praca na Facebooku:

https://web.facebook.com/pg/Thepattayanews/jobs/?ref=page_internal

Lub skontaktuj się z nami tutaj:

    Ogólne wynagrodzenie zależy od zdolności kandydata do pozyskania i utrzymania klientów w celu reklamowania się w The Pattaya News.

    Pytania? Nie wahaj się napisać do nas.

     

    Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/