Zaktualizowano: British National, lat 25, zamieszany w spadającą śmierć Thai Woman, został skazany za gwałciciel, ucieka przed brytyjskimi władzami do spraw narkotyków

Podejrzany Recce Vella z Wielkiej Brytanii i nieżyjący już Wannipa Janhua z Tajlandii.

Relacjonowaliśmy wczoraj spadającą śmierć Wannipy Janhuathona, 26 lat, z Tajlandii w Cosy Beach Condo w okolicy Pratamnak Hill w Pattaya oraz o tym, jak brytyjski National Reece Vella uciekł z miejsca zdarzenia, a następnie został aresztowany w barze w pobliżu mieszkania, gdzie incydent miał miejsce. Dziś mamy dla naszych czytelników nowe informacje dotyczące pana Velli i jego przeszłej historii.

 

Podejrzany Recce Vella z Wielkiej Brytanii i nieżyjący już Wannipa Janhua z Tajlandii.

Teraz ujawniono, że pan Vella był w zeszłym roku w sądzie koronnym w Worcester, oskarżony o dostarczanie i handel lekami klasy A. Zarzuty te były zaległe i pan Vella uciekł z kraju, a oskarżeni udali się do Tajlandii. Nadal ma zaległy nakaz aresztowania w Wielkiej Brytanii.

Pan Vella był wcześniej w więzieniu przez cztery lata i dziewięć miesięcy w 2012 roku po tym, jak przyznał się do zgwałcenia brytyjskiego nastolatka. Dokumenty sądowe stwierdzają, że uderzył ją w twarz co najmniej dwa razy i uderzył ją pokrywką kosza na śmieci, zanim ją zgwałcił. W wyniku tego incydentu pan Vella został dożywotnio nazwany przestępcą seksualnym i wpisany do stałego rejestru przestępców seksualnych w Wielkiej Brytanii. W tej chwili nie jest jasne, czy powinno to uniemożliwić panu Vella wszelkie podróże międzynarodowe.

W tym czasie pan Vella pozostaje w areszcie policyjnym w Pattaya i nadal wnosi się przeciwko niemu zarzuty. Będziemy dostarczać więcej aktualizacji tutaj, w The Pattaya News, gdy je otrzymamy. Nasze myśli i serca są z ofiarą i jej rodziną.

Policja w Pattaya przesłuchuje British Tourist Reece Vellę, 25 lat.
Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/