Legendarny bokser Frank Bruno odwiedza Pattaya i tawernę Robin Hood na wieczór z Frankiem Bruno

Frank Bruno Szczegóły wydarzenia

W czwartek, 18 stycznia 2018, Frank Bruno odwiedził tłum podekscytowanych fanów w Robin Hood Tavern przy Second Road w centrum handlowym Avenue, aby opowiedzieć o swoim życiu, karierze bokserskiej, zmaganiach i życiu osobistym. o jego nowej książce Let me Be Frank.

Pozwól mi być szczerym.

Po pysznej kolacji w formie bufetu, serwowanej przez Robin Hood Tavern, tłum mógł wysłuchać wywiadu z Frankiem przez około trzydzieści minut. Był niezwykły, zamierzony kalambur, szczery i mówił o swoich osobistych zmaganiach i swoim życiu podczas i po boksie. Frank zabawiał publiczność swoim dowcipem, urokiem i szczerością, doprowadzając salę do wielokrotnego aplauzu.

Frank następnie otworzył publiczność na dodatkowe trzydzieści minut i odpowiadał na szczere i dosadne pytania tłumu, które dotyczyły zarówno jego życia osobistego, jak i ulubionych przeciwników podczas jego długiej kariery. Frank następnie przystąpił do podpisywania kopii swojej książki dla podekscytowanych fanów, którzy byli obecni. Dla tych, którzy nadal chcą kupić podpisaną kopię, są nadal dostępne w Tawernie Robin Hooda za jedyne 1000 bahtów.

Frank był dżentelmenem i sądząc po reakcji tłumu, impreza była sukcesem. Frank weźmie udział w dwóch kolejnych imprezach podczas swojej wizyty w Pattaya w Tajlandii i weźmie udział w lokalnym wydarzeniu bokserskim w ten sobotni wieczór. My tutaj, w The Pattaya News, jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że zostaliśmy zaproszeni na to wydarzenie.

Jak Frank Bruno? Zostaw swoje komentarze poniżej!

Zapisz się!
ŹRÓDŁOMiłość Pattaya Tajlandia, Pattaya News
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/