Czy marihuana stanie się legalna w Tajlandii? Dajemy ci prawdziwą ofertę.

Roślina marihuany.

Ostatnio w wielu publikacjach media szumiły i podniosły się o możliwości legalizacji medycznej marihuany w Tajlandii. To nie byłby pierwszy raz, kiedy zostało to omówione, aw przeszłości pojawiły się artykuły na ten temat. Świat mediów społecznościowych został dosłownie podpalony na początku tego tygodnia, gdy wiele serwisów informacyjnych opublikowało, że medyczna marihuana ma stać się legalna. Nawet marijuana.com i główne źródła informacji o marihuanie opublikowały to.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, zagłębiliśmy się w tę plotkę i te artykuły i do tej pory wstrzymywaliśmy się z komentowaniem tego, ponieważ mamy właściwą odpowiedź.

W tej chwili, ku rozczarowaniu wielu ludzi, marihuana w żaden sposób nie stanie się legalna w Tajlandii. Premier generalny Prayut Chan-o-cha publicznie oświadczył, że potrzebne są dalsze badania, a stwierdzenie, że będzie legalna plantacja marihuany do celów medycznych, jest błędne. Stwierdził, że oświadczenie prezesa Tajlandzkiego Stowarzyszenia Rolników Prapata Panyachartraksa skierowane do mediów, że władze zgodziły się na budowę zakładu na 5000 rai w prowincji Sakorn Nakhon do produkcji marihuany do celów medycznych, nie było prawidłowe.

Cytat z premiera generalnego:

„Nigdy o tym nie wiedziałem. Zapytałem Pyasakona [Sakolsattayatorna, Ministra Zdrowia Publicznego] i powiedział, że nie ma przepisów, które by na to zezwalały”.

Chociaż marihuana może być legalnie uprawiana i sprzedawana w niektórych krajach do celów medycznych, Tajlandia potrzebuje zdecydowanych środków, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się jakiegokolwiek narkotyku, dodał.

„Na razie pozwolenie na sadzenie konopi jest nie do zaakceptowania dla Tajów”. Premier General Prayut stwierdził, że w tej chwili nie będzie legalnej marihuany w Tajlandii.

My tutaj, w The Pattaya News, będziemy nadal dostarczać prawdziwe, aktualne wiadomości i dalsze aktualizacje, gdy je będziemy mieli.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/