Śmieci Pattaya City piętrzą się, nie są zbierane przez kilka dni

Odbiór śmieci po ich spiętrzeniu.

PATTAYA: – Mieszkańcy Pattaya chcą wiedzieć, dlaczego ich śmieci nie zostały odebrane od trzech dni i piętrzą się w niektórych wioskach i odległych częściach Pattaya.

Były członek rady miejskiej, Ittiwat Wattanasartsathorn, powiedział, że kilku mieszkańców w całym mieście zadzwoniło do niego, aby zgłosić, że w ich wioskach piętrzą się śmierdzące, gnijące śmieci, ponieważ nikt nie przyszedł ich odebrać. Ponadto zgłaszano, że przyciągał bezpańskie psy i powodował liczne bóle głowy u okolicznych mieszkańców.

Ittiwat spekulował, że umowa miasta z wywozem śmieci mogła się zakończyć lub jest odnawiana, co powoduje opóźnienia w odbiorach.

Lokalni mieszkańcy, z którymi przeprowadziła wywiad Thai Visa, stwierdzili, że zdarza się to często o tej porze roku w ciągu ostatnich kilku lat, ale nigdy nie mieli solidnej odpowiedzi na pytanie, dlaczego.

Kontrakt Pattayi z firmą zajmującą się śmieciami Environmental Conservation Organization wygasł 31 października, ale urzędnicy miejscy powiedzieli w sierpniu, że go przedłużą, ponieważ nie przygotowali się do znalezienia zastępcy na czas, ponieważ nadal szukają alternatyw.

My tutaj w The Pattaya News słyszeliśmy, że wywóz śmieci powinien zostać wkrótce wznowiony, a sytuacja kontraktowa jest rozwiązana.

Odbiór śmieci po ich spiętrzeniu.

Źródło: tajska wiza

Zapisz się!
ŹRÓDŁOWiza tajska
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/