Przypomnienie: Z dniem 1 lutego rozpoczyna się egzekwowanie zakazu palenia na plaży Pattaya.

Od dziś, w czwartek 1 lutego, zaczyna obowiązywać zakaz palenia w Pattaya Beach i egzekwowanie grzywien.

Wcześniej burmistrz Anan Charoenchasri poprowadził 19 stycznia imprezę rzucającą palenie na plaży Jomtien z urzędnikami Departamentu Kontroli Chorób, przedstawicielami policji w Pattaya oraz Biurem Zarządzania Zasobami Morskimi i Przybrzeżnymi 2, aby zachwalać rozpoczęcie egzekwowania zakazu, które rozpoczęło się 1 lutego. stał się prawem w zeszłym roku.

Pracownicy miejscy oferowali bezpłatne badania lekarskie, a prelegenci udzielali wskazówek, jak zerwać z nałogiem. Inni rozmawiali z dużym tłumem na temat zagrożeń zdrowotnych wynikających z palenia i biernego palenia, a także wpływu na środowisko, jaki powodują niedopałki papierosów.
Impreza zakończyła się zajęciami jogi, a urzędnicy publiczni przeprowadzili sprzątanie plaży, w którym twierdzili, że zebrali ponad 50,000 XNUMX wyrzuconych niedopałków.

Burmistrz upoważnił do wdrożenia zakazu do Urzędu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych. Jednak policja i urzędnicy miejscy również będą egzekwować zakaz i mogą nałożyć wysokie grzywny lub aresztować palaczy zapalających się poza wyznaczonymi obszarami.

Biuro burmistrza nadal zapewnia edukację opinii publicznej na temat okresu egzekwowania, który rozpocznie się dzisiaj i chce przypomnieć turystom, obywatelom Tajlandii i emigrantom, że egzekwowanie rozpocznie się dzisiaj. Obecnie na plażach Dongtan i Jomtien wdrożono wiele wyznaczonych miejsc dla palących, w których egzekwowanie przepisów nie będzie odbywać się z dala od głównej plaży. Władze podały, że w najbliższej przyszłości pojawią się one na plaży Pattaya.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/