Niekontrolowany autobus niszczy ponad 18 motocykli i 2 samochody na wzgórzu Pratumnak w pobliżu Soi 4

Pattaya-

Wieczorem 22 lutego 2018 r. niekontrolowany autobus zniszczył ponad 18 motocykli i co najmniej 2 samochody, kiedy wymknął się spod kontroli w pobliżu Co & Caffee na Pratumnak Hill w pobliżu Soi 4. Policja prowadzi obecnie śledztwo w sprawie incydentu.

Więcej szczegółów podamy, gdy je otrzymamy. Wiemy, że w tym czasie na szczęście nikt nie został ranny, gdy autobus wymknął się spod kontroli. Wiemy też, że kierowca stwierdził, że to nie jego wina i autobus przestał odpowiadać. Policja prowadzi obecnie śledztwo.

Stay tuned.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/