Kampania rzucania palenia uderza dziś w Pattaya Beach po Jomtien Success, Parade

Pattaya, 23-

Zastępca kierownika miasta, szef prawny Sretapol Boonsawat i Thanet Manoi, dyrektor Biura Zarządzania Zasobami Morskimi i Przybrzeżnymi spotkali się 13 lutego z pracownikami służby zdrowia, policją turystyczną i innymi wydziałami miejskimi, aby opisać wysiłki w zakresie public relations, aby ludzie przestrzegali tajlandzkiego zakaz palenia na plaży.

Zakaz wszedł w życie 1 lutego. Do tej pory urzędnicy Pattaya koncentrowali swoje wysiłki, aby nagłośnić zakaz w Jomtien Beach. Po ogłoszeniu tam zwycięstwa miasto przenosi się na plaże Pattaya i Naklua, aby edukować zarówno plażowiczów, jak i sprzedawców o zakazie i jego karach. Pattaya News wielokrotnie chodził po tym obszarze i może stwierdzić, że wyznaczone miejsca dla palących rzeczywiście wydają się działać.

Dzisiejsza parada, zaplanowana na 3:30-5:XNUMX na Beach Road, będzie pierwszą salwą nagłaśniającą prawne ograniczenie palenia, a także związane z nim zagrożenia dla zdrowia. Planowane jest również sprzątanie plaży. Oczekuje się, że ta parada spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym, ale wyśle ​​wiadomość, że palenie na plaży nie będzie tolerowane. (Uwaga, palenie na chodniku/spacerze po plaży jest dopuszczalne. Palenie na prawdziwym piasku nie.)

Na plaży Dongtan urzędnicy miejscy organizują prawie cotygodniowe wydarzenia, od zajęć jogi po aerobik. Podobne wydarzenia są teraz przewidziane dla Pattayi i Naklui. Tymczasem urzędnicy miejscy instruują sprzedawców plażowych, aby pomogli w egzekwowaniu zakazu wobec swoich klientów.

My tutaj, w wiadomościach Pattaya, będziemy nadal informować o tym. Możemy również potwierdzić, że urzędnicy OBECNIE nie nakładają grzywien na Pattaya Beach za naruszenie przepisów dotyczących palenia, jednak ma to nastąpić w niedalekiej przyszłości po kampanii reklamowej.

ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/