Amerykański żołnierz w walce ze sprzedawcami zegarków na Beach Road (wideo)

Pattaya-

Amerykański żołnierz w weekend z kilkoma przyjaciółmi, którzy właśnie ukończyli ćwiczenia Cobra Gold w rejonie Pattaya, był na wolności (zatwierdzony dzień wolny), kiedy wdał się w konfrontację ze sprzedawcami zegarków w popularnym kompleksie Beer Bar znajdującym się tuż obok Posterunek policji na Soi 9 w Pattaya.

Film nie pokazuje początku konfrontacji, jednak amerykański żołnierz, który nie został zidentyfikowany, stwierdził, że pił w barze, gdy podszedł do niego sprzedawca zegarków (uwaga redaktora – jest to bardzo powszechne w tym konkretnym kompleksie piwnym) . Żołnierz stwierdził, że odmówił i przyznał, że nazwał zegarki fałszywymi. To rozzłościło sprzedawcę zegarków i rozpoczęło głośną sprzeczkę słowną.

Kłótnia nasiliła się, mimo że przyjaciele żołnierza usiłowali uspokoić obie strony i przekształciła się w walkę na przepychanki między dwoma mężczyznami. Świadkowie oświadczyli urzędnikom i prasie, że sprzedawca zegarków zadał żołnierzowi pierwszy cios, a żołnierz odpowiedział w naturze. Gdy walka trwała, a żołnierz zdobył przewagę, inni tajscy sprzedawcy i Tajowie wskoczyli do żołnierza. W tym momencie, jak widać na nagraniu, tajska policja zauważyła kłótnię i zatrzymała ją, ponieważ posterunek policji znajduje się około dwudziestu stóp od tego konkretnego baru.

Policja przyprowadziła obu głównych podejrzanych na komisariat i będzie kontynuować śledztwo w sprawie incydentu i ustalić, czy zostaną postawione zarzuty.

Pracownik piwiarni, który nie chciał zostać ujawniony, stwierdził, że sprzedawcy zegarków często byli nachalni i wymagający i obrażali się, gdy ludzie nazywali ich zegarki podróbkami. Stwierdziła, że ​​sprzedawcy od dawna stanowią problem, ale zarówno policja, jak i właściciele barów po prostu nie przejmują się egzekwowaniem prawa. (Uwaga redakcji: wierzcie lub nie jest to niezgodne z prawem, po prostu sprzedawać produkty na ulicy bez odpowiednich licencji, sklepu, podatku itp.)

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, będziemy Cię oceniać na temat sytuacji. Film znajduje się poniżej.

 

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/