Songkran 2018 będzie 5-dniowym świętem narodowym

Święto Narodowe od 12 kwietnia do 16 kwietnia.

Krajowy-

Songkran 2018 został ogłoszony przez premiera generalnego Prayuta Chana O-Cha pięciodniowym świętem narodowym od 12 do 16 kwietnia. Jest to jednodniowe przedłużenie z poprzednich lat.

Zostało to zrobione, aby pomieścić wielu Tajów, którzy wracają do domu, aby odwiedzić rodzinę na obchodach Nowego Roku w Tajlandii, a także aby zapewnić ścisłą kontrolę bezpieczeństwa na drogach i porządku publicznego.

Dla tych, którzy przebywają w Pattaya, pamiętajcie, że oficjalne daty są takie same jak zawsze – od 13 do 19, przy czym 19 to „Wielki Dzień”, w którym całe miasto zasadniczo się zamyka, aby cieszyć się tajskim nowym rokiem. Jeśli odwiedzasz miasto lub jesteś w mieście, pamiętaj, że już od 11 lub 12 dnia prawdopodobnie zmokniesz podróżując po mieście.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/