Uruchomienie zupełnie nowych autobusów Premium z Bangkoku do Chiang Mai, podróż w stylu VIP za 780 bahtów

Bangkok-

Na zdjęciu nowe autobusy premium za jedyne 780 bahtów z Bangkoku do Chiang Mai iz powrotem.

Można je kupić i odebrać na dworcu autobusowym Mochit w Bangkoku.

Elegancki, klimatyzowany autobus ma wbudowane telewizory z różnorodnymi programami, wygodne siedzenia, bezpłatne napoje bezalkoholowe, bezpłatny bufet z tajskimi potrawami (na zdjęciu) i świetną obsługę.

Dla tych, którzy szukają wygodnej i wysokiej jakości przejazdu autobusem z Bangkoku do Chiang Mai, jest to droga, którą musisz wybrać za około 20 dolarów.

Więcej zdjęć z autobusu poniżej:

 

Bezpłatne jedzenie z biletem w nowym autobusie.
Wszystkie fotele mają wbudowane telewizory i zasilacze.
Podróżuj wygodnie.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/