Turysta uwięziony w windzie na kilka godzin w hotelu uwolnionym przez ratowników (wideo)

Pattaya-

Personel fundacji ratowniczej Sawang Boriboon uwolnił turystę z Dubaju po tym, jak spędził dwie godziny w windzie w The Point Residence w Południowej Pattaya.

Pan Ahmad, lat 27, odwiedzał przyjaciela na niższym piętrze we wczesnych godzinach niedzielnych, kiedy drzwi nagle zamknęły się na czwartym piętrze, a winda przestała odpowiadać. Spanikowany, poszukał przycisku połączenia alarmowego lub telefonu i odkrył, że hotelowa winda ich nie ma.

Zdesperowany i pozbawiony powietrza, ponieważ system wentylacyjny nie działał prawidłowo, jego krzyki pozostały bez odpowiedzi. Zadzwonił więc na swój telefon komórkowy do swojego przyjaciela, który skontaktował się z personelem hotelu. Hotel wezwał pogotowie ratunkowe.

Na filmie pokazano, jak ekipa ratownicza używa urządzenia do otwierania drzwi, aby uwolnić turystę, który wydawał się wyczerpany, ale odczuwał ulgę.

Hotel znajduje się w Soi Yen Sabai.

Tajskie plakaty na stronie We Love Pattaya pytały, dlaczego w hotelu nie ma telewizji dozorowej w windzie, a nawet przycisku alarmowego. Dodatkowo zapytano, dlaczego w windzie nie ma telefonu alarmowego ani odpowiedniej wentylacji. W tym czasie hotel odmówił komentarza, z wyjątkiem krótkiego oświadczenia, że ​​winda była obsługiwana i konserwowana przez wykonawców, a hotel nie ponosi bezpośredniej odpowiedzialności.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOKochamy Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/