19 cudzoziemców aresztowanych za nadmierną długość pobytu, pracujących bez zezwolenia na pracę

Pattaya-

Policja Pattaya we współpracy z policją imigracyjną wytropiła i aresztowała 19 cudzoziemców z tak różnych krajów, jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Indie i Kambodża na początku tego tygodnia.

Funkcjonariusze policji miejskiej w Pattaya stwierdzili, że kilku obcokrajowców zostało również przyłapanych na pracy bez pozwolenia na pracę, a następnie aresztowanych, jednak wszyscy 19 cudzoziemców albo przedłużyli pobyt, albo wjechali do kraju wbrew prawu i nie mieli wiz.

Kilku obcokrajowców było również bezdomnych i mieszkało na okolicznych plażach bez źródła dochodu i stało się uciążliwością publiczną. Lokalni mieszkańcy komentowali w mediach społecznościowych konkretnie o mężczyźnie z dolnego rzędu, drugi od lewej, który jest niezidentyfikowany. Stwierdzili, że ten mężczyzna od tygodni włóczył się po plaży Pattaya odurzony i agresywny, mając na sobie tylko szorty i zawracając turystów i miejscowych na papierosy i alkohol.

Wszyscy niedawno aresztowani cudzoziemcy trafią do Centrum Deportacji w Bangkoku, gdzie zostaną oskarżeni i deportowani na własny koszt. Ci, którzy nie są w stanie zapłacić, zostaną zatrzymani, dopóki nie będą mogli zebrać funduszy na powrót do swojego kraju.

ŹRÓDŁOTelewizja kablowa Sophon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/