19 cudzoziemców aresztowanych za nadmierną długość pobytu, pracujących bez zezwolenia na pracę

Pattaya-

Policja Pattaya we współpracy z policją imigracyjną wytropiła i aresztowała 19 cudzoziemców z tak różnych krajów, jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Indie i Kambodża na początku tego tygodnia.

Funkcjonariusze policji miejskiej w Pattaya stwierdzili, że kilku obcokrajowców zostało również przyłapanych na pracy bez pozwolenia na pracę, a następnie aresztowanych, jednak wszyscy 19 cudzoziemców albo przedłużyli pobyt, albo wjechali do kraju wbrew prawu i nie mieli wiz.

Kilku obcokrajowców było również bezdomnych i mieszkało na okolicznych plażach bez źródła dochodu i stało się uciążliwością publiczną. Lokalni mieszkańcy komentowali w mediach społecznościowych konkretnie o mężczyźnie z dolnego rzędu, drugi od lewej, który jest niezidentyfikowany. Stwierdzili, że ten mężczyzna od tygodni włóczył się po plaży Pattaya odurzony i agresywny, mając na sobie tylko szorty i zawracając turystów i miejscowych na papierosy i alkohol.

Wszyscy niedawno aresztowani cudzoziemcy trafią do Centrum Deportacji w Bangkoku, gdzie zostaną oskarżeni i deportowani na własny koszt. Ci, którzy nie są w stanie zapłacić, zostaną zatrzymani, dopóki nie będą mogli zebrać funduszy na powrót do swojego kraju.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOTelewizja kablowa Sophon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/