Ratusz w Pattaya udziela ponad 1000 lekcji kierowców motocyklowych taksówek i testów narkotykowych

Pattaya-

W celu poprawy bezpieczeństwa publicznego Pattaya City Urzędnicy rozpoczęli testowanie wszystkich licencjonowanych kierowców motocykli w Pattaya.

Urzędnik miasta Pattaya Teerasak Jatuporn i komendant policji miejskiej Pol. Mjr Jirawat Sukontasap przeprowadził lekcje i sprawdzian 23 lutego w Pattaya School nr 8. Pracownicy Departamentu Transportu Lądowego Chonburi wykładali na temat przepisów ruchu drogowego, które są często ignorowane w Pattaya, zwłaszcza przez kierowców transportu publicznego.

Tematy dyskusji obejmowały bieganie na czerwonych światłach, nielegalne zawracanie, jazdę po chodnikach, jazdę pod prąd i parkowanie w zakazanych miejscach.
Kierowcy byli również poddawani badaniom moczu, a tych, którym się nie powiodło, zatrzymywano, a ich prawa jazdy zawieszano na czas uczestnictwa w kursie rehabilitacji odwykowej. Nie ogłoszono, ilu kierowców nie przeszło obowiązkowych testów narkotykowych.

Teerasak powiedział, że sesja została zorganizowana w celu poprawy przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zmniejszenia zatorów na drogach i poprawy wizerunku sektora transportu publicznego w Pattaya wśród turystów.

Kierowcom motocykli powiedziano, aby nie obciążali pasażerów zbyt wysokimi opłatami i byli „oczami i uszami” policji w całym mieście.

Urzędnicy stwierdzili, że w najbliższej przyszłości pojawi się więcej testów i testów narkotykowych.

Zapisz się!
ŹRÓDŁODaily Mail
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/