Turyści twierdzą, że napadli na bar Jomtien gogo, personel domaga się samoobrony w krwawej bójce o niezapłacony rachunek

Jomtien-

 

Turysta z Czech został z krwawymi ranami na obu policzkach po incydencie w barze We are No 1 A Go Go na Pratumknak Road niedaleko Jomtien, zaledwie 100 metrów od stacji metra.

Ratownicy znaleźli 38-letniego Roberta Negasa zakrwawionego w barze.

Menedżer Anuwat Bunkert, lat 39, powiedział, że czterech turystów piło, a kiedy doszło do zamknięcia, odmówili zapłaty rachunku na 1,380. Stwierdził, że nie mają powodu, aby nie płacić rachunku, po prostu powiedział, że nie podobało im się to doświadczenie i nie chcą płacić.

W tym momencie stwierdzili, że personel próbował powstrzymać turystów przed wyjazdem i wysłał członka personelu na podstację policji, aby wezwała policję do pomocy w sytuacji.

Jednak Khun Bunkert stwierdza, że ​​pan Negas zaatakował członka personelu blokującego wyjście, próbując uciec, zanim przybyła policja, a następnie członek personelu obronił się, uderzając pana Negasa popielniczką. Potem nastąpiła walka wręcz, gdy inny personel, ich słowami, bronił zaatakowanego pracownika. Pozostali turyści z panem Negasem byli mocno pod wpływem alkoholu, ale stwierdzili, że rachunek jest obowiązkiem pana Negasa i nie byli oficjalnie zaangażowani ani nie brali udziału w bójce.

Ofiara została zabrana do Pattaya Memorial na szwy. Nie był w stanie odpowiedzieć na wiele pytań z policji i został uznany za bardzo, bardzo niegrzecznego, a także pod wpływem alkoholu i według świadków ledwo mógł mówić i chodzić.

Policja w Pattaya powiedziała prasie, że poczekają, aż wyjdzie ze szpitala i wytrzeźwieje, zanim dojdą do sedna tego, co naprawdę się wydarzyło. Nie jest jasne, czy rachunek został uregulowany lub kto będzie odpowiedzialny za rachunki za szpital pana Negasa. Przeprowadzą również inspekcję CCTV, aby zobaczyć, kto uderzył pierwszy.

Jednak następnego dnia po ataku gogo pozostaje zamknięte z tymczasowym napisem na drzwiach. Gogo jest jednym z najstarszych i jedynym zachowanym gogo w Jomtien.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOWiadomości z Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/