Kolejny turysta pobity na Walking Street, tym razem przez dwóch pirackich sprzedawców płyt CD

Pattaya-

Szczegóły są skąpe, ale tej samej nocy, co biegnąca bitwa z Ladyboys i pijanym turystą, o którym wcześniej informowaliśmy, zeszłej nocy, we wczesnych godzinach 21 marca 2018 r., inny niezidentyfikowany turysta wdał się w długą bójkę z dwoma mężczyznami, którzy się pojawiają. być Tajami, którzy sprzedawali pirackie płyty w pobliżu Living Doll Showcase Gogo na Walking Street.

Turyście udało się uciec prawie bez szwanku, ale świadkowie stwierdzili, że został zaatakowany, ponieważ po pijanemu potknął się o stół z płytami CD, przewracając płyty. Kiedy Tajowie zażądali przeprosin, świadek stwierdził, że turysta odmówił i obraził ich, po czym go zaatakowali. Świadek twierdzi, że gdyby turysta grzecznie przeprosił, nie zostałby zaatakowany.

To już drugi incydent tego samego dnia, a media społecznościowe pytają, co robią władze i policja, aby kontrolować te incydenty na Walking Street, dedykowanej Strefie Bezpieczeństwa. Policja nie komentowała do tej pory publicznie tych incydentów. Lokalni mieszkańcy na tajskich stronach internetowych pytali również, dlaczego ci sprzedawcy mogą na oczach policji sprzedawać pirackie płyty CD na Walking Street.

Dodatkowo niektórzy mieszkańcy pytali, dlaczego ktoś miałby kupować płytę w 2018 roku.

(Uwaga redaktora: jeśli wpadniesz na stół lub wózek, a widzieliśmy to wiele razy, ponieważ jesteś pijany, po prostu przeproś i odejdź. Unikniesz problemu.)

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/