Kolejny turysta tonie na Pattaya Beach, trzeci w ciągu 3 tygodni.

Pattaya-

 

Austriak zmarł po utonięciu na plaży Pattaya.

64-latek został wyciągnięty z wody naprzeciwko Soi 10 na Pattaya Beach Road około 4.30:20 we wtorek XNUMX marca. Nie miał przy sobie identyfikatora i pływał sam, a policja pracuje nad jego zidentyfikowaniem.

Świadkowie powiedzieli policji, że mężczyzna został uratowany przez innych pływaków po tym, jak został zauważony unoszący się w wodzie i pływał samotnie na głębokiej wodzie, kiedy wpadł w tarapaty.

Ratownicy z Fundacji Sawang Boriboon przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyzny i przewieziono go do szpitala Pattaya Memorial Hospital, ale później uznano go za zmarłego.

W zeszłym miesiącu Rosjanin utonął na plaży Pattaya, co skłoniło członków społeczeństwa do wezwania ratowników do umieszczenia na plaży. Dodatkowo, kilka dni wcześniej mężczyzna prawie utonął, ale funkcjonariusz policji zdołał go ocucić po resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Osoby komentujące w mediach społecznościowych sugerowały, że tak popularny kurort jak Pattaya powinien mieć ratowników, aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu, kto odwiedza plażę. Zostało to również poruszone wcześniej w dwóch wcześniejszych incydentach. Pattaya kilka lat temu miała budki ratownicze, ale nie były one używane i popadły w ruinę i zostały rozebrane. Istnieją zadaszone stacje ratowników, ale tylko w dwóch lokalizacjach i bez widoku na morze, a ratownicy nie obserwują oceanu.

Bądź tam bezpieczny.

 

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOWiadomości z Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/