Władze imigracyjne i Banglamung przeprowadzają nalot na obóz migrantów na placu budowy Terminalu 21

Odkryto 234 pracowników migrujących z Kambodży i Myanmaru, wielu bez pozwolenia na pracę.

Pattaya-

Odpowiadając na skargi lokalnych mieszkańców, że na placu budowy Terminalu 21 w Północnej Pattaya w pobliżu ronda z delfinami byli nielegalni pracownicy, władze lokalne i okręgowe przeprowadziły nalot na plac budowy na początku tego tygodnia, aby zbadać sprawę.

Stwierdzili, że byli zszokowani i zaskoczeni, gdy odkryli, że z 1000 pracowników budowlanych 234 nie było mieszkańcami Tajlandii. Niektóre z nich rzeczywiście miały pozwolenia na pracę, jednak wielu nie było w stanie udowodnić swojego statusu, a niezapowiedziana liczba nie miała dokumentów ani pozwoleń na pracę. Firma budowlana odpowiedzialna za pracowników oświadcza, że ​​będzie współpracować z lokalnymi władzami w celu wyjaśnienia ich statusu.

Przekażemy wszelkie aktualizacje tej historii. Jesteśmy pewni, że nasi czytelnicy są również zaskoczeni, że nielegalni pracownicy z pobliskich krajów pracują tu na budowach.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/